کد خبر: 516170 A

فردین نجفی به احتمال فراوان مقابل صنعت نفت به میدان می رود.

به گزارش ایلنا، محرومیت  امید نورافکن و مجید حسینی و مصدومیت بازیکنانی چون پادوانی، امید ابراهیمی، فرشید باقری و مجتبی جباری و نا آمادگی جپاروف باعث شده تا منصوریان در بازی فردا روزبه چشمی را در خط دفاعی به کار بگیرد و داریوش شجاعیان را به همراه یک ناشناس در خط هافبک دفاعی قرار دهد.

اما این ناشناس کیست. فردین نجفی. بازیکنی که در میان خریدهای میلیاردی استقلال از تیم پایه ها جذب بزرگسلان شد. پسری که متولد 12 دی ماه 1376 است. بازیکنی که استاد گلزنی به پرسپولیس در رده های پایه بوده و منصوریان او را در پست غیر تخصصی اش قرار می دهد.

نجفی در اصل مهاجم است. الگوی او در فوتبال لوییز سوارز و فرهاد مجیدی هستند ولی خودش طرفدار رئال مادرید است. او در یک گفت و گوی خودمانی که یک سال پیش انجام داده بود همه این حرف ها را زد.

نجفی در بازی با اکسین هم به میدان رفت تا منصوریان نشان دهد روی او حساب باز کرده است. نجفی شیفته بازی امید ابراهیمی بوده و حالا باید جای خالی این بازیکن را پر کند.

روزگار به طرز عجیب و غریبی بر وفق مراد این بازیکن جوان است. او قرار است در پستی به میدان برود که بیش از 4 مشتری گردن کلفت دارد. باید دید اولین جوان ناشناس منصوریان در فصل جدید می تواند جواب اعتماد او را بدهد یا خیر.

شنیده ها حاکی از این است که باید منتظر ظهور پدیده ای جدید باشیم. پدیده ای که عاشق قورمه سبزی است.

پرسپولیس علیرضا منصوریان استقلال تهران فردین نجفی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر