کد خبر: 496722 A

صحبت جدی برای حضور من در هیئت مدیره صورت نگرفته اما از حضور در باشگاه استقلال استقبال می‌کنم.

به گزارش ایلنا، فریده شجاعی در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در واکنش به زمزمه حضورش در هیئت مدیره استقلال اظهار داشت: بحث حضور من در هیئت مدیره استقلال همیشه وجود داشته اما تا این لحظه هنوز صحبت جدی برای حضور بنده در هیئت مدیره استقلال انجام نگرفته و من هم در رسانه‌ها این خبر را خواندم.

وی در خصوص این که در صورت پیشنهاد وزیر برای حضور در هیئت مدیره استقلال آیا حاضر به همکاری است گفت:من سابقه 40،50 ساله در ورزش دارم. یک استقلالی و فوتبالی هستم و به عنوان یک خانم آشنا به فوتبال و دردهای استقلال می‌توانم به این باشگاه کمک کنم. اگر پیشنهاد حضور در هیئت مدیره استقلال شود، حتما از آن استقبال می‌کنم چرا که به اعتقادم می‌توانم به این باشگاه کمک کنم.

همسر مرحوم پورحیدری در پایان گفت: قطعا در صورت حضور در هیئت مدیره استقلال افکار و تجربیات منصور را هم در باشگاه دنبال خواهم کرد. منصور سالها عاشقانه برای استقلال زحمت کشید و من با افکار و برنامه‌های او آشنا هستم و از آن استفاده خواهم کرد.

وی در ارتباط با این که آیا استقلال به تغییر مدیریتی نیاز دارد گفت: من نمی‌توانم در این خصوص نظری دهم اما امیدوارم هر اتفاقی می‌افتد به نفع این باشگاه باشد.

 

استقلال فریده شجاعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر