کد خبر: 496639 A

استقلال با شکست سنگین و دور از انتظار لیگ قهرمانان آسیا را به پایان رساند اما حواشی مربوط به این دیدار همچنان ادامه دارد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، استقلالی ها که امیدوار بودند با سرمایه تک گل بازی رفت در استادیوم آزادی موفق شوند برابر العین به نتیجه مناسب دست یابند در نهایت با شش گل شکست خوردند تا وداع تلخی با لیگ قهرمانان آسیا داشته باشند.

در این رابطه گفته می شود برخی بازیکنان استقلال در پایان بازی به شدت به نوع مدیریت باشگاه معترض بودند و این مساله باعث درگیری یکی از بازیکنان باتجربه این تیم با رضا افتخاری نیز شد. بازیکن باتجربه استقلال که به شدت نسبت به شکست تیمش ناراحت بود وقتی با صحبت‌های به اصطلاح دلگرم کننده آقای مدیرعامل در رختکن مواجه می‌شود رو به او گفته: شاید جایی که شما قبلا آنجا بودید (فوتسال) این تعداد گل عجیب نباشد اما اینجا و در فوتبال یک فاجعه است و بهتر است درباره چیزی که از آن اطلاع ندارید حرف نزنید!

رضا افتخاری، مدیرعامل استقلال که پیش از این سابقه حضور در مدیریت کمیته فوتسال ایران را داشته، پیش از این نیز بارها مورد هجمه بابت عدم توانایی و آشنایی اش نسبت به بحث فوتبال قرار گرفته بود.  

 

استقلال علیرضا منصوریان خسرو حیدری یعقوب کریمی امید ابراهیمی العین سید مهدی رحمتی شکست 6 گله استقلال برابر العین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر