کد خبر: 496197 A

اختصاصی ایلنا؛

در حالی که پرسپولیس در پایان فصل توانست با شجاع خلیل زاده و گادوین منشا به عنوان خرید جدید خود به توافق دست یابد، امروز نیز مذاکره مثبت خود را با دیگر گزینه برانکو صورت داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، برانکو ایوانکوویچ اکنون با توجه به صعود به جمع هشت تیم برتر آسیا و البته کسب عنوان قهرمانی در لیگ شانزدهم، به دنبال تدارک و برنامه ریزی حضوری قدرتمند در فصل آتی فوتبال ایران و البته ادامه مسیر لیگ قهرمانان آسیاست.

آنها بعد از اینکه شجاع خلیل زاده و گادوین منشا را به عنوان خرید جدید خود در فصل هفدهم رونمایی کردند، امروز نیز در بدو حضور در تهران مذاکره با دیگر گزینه مدنظر خود را پیگیری کرده و با سیامک نعمتی و مدیربرنامه‌اش جلسه‌ای در ساختمان باشگاه ترتیب دادند. نعمتی که به عنوان یکی از ستاره‌های فصل گذشته پیکان عملکردی درخشان در ترکیب شاگردان مجید جلالی داشته، از مدت‌ها پیش زمزمه حضورش در این تیم شنیده می‌شد و امروز نیز مذاکره جدی خود را با سرخپوشان ترتیب داد. مذاکراتی که البته از نظر مالی مشکلی بین طرفین وجود نداشته و تنها گفتگو در خصوص برخی بندهای در آن که مدنظر طرفین بود، باعث شد مذاکرات به جلسه بعدی کشیده شود. 

 

استقلال و پرسپولیس پرسپولیس مجید جلالی برانکو ایوانکوویچ پیکان تهران علی اکبر طاهری شجاع خلیل زاده سروش رفیعی گادوین منشا سیامک نعمتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر