کد خبر: 483048 A

استقلال خوزستان با وجود شرایط خاصش در لیگ برتر و درگیری برای بازی‌های لیگ قهرمانان شنبه در خانه به مصاف گسترش فولاد می‌رود.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، استقلال خوزستان در هفته بیست و نهم لیگ برتر ایران شنبه 9 اردیبهشت از ساعت 18 میزبان گسترش فولاد تبریز است.

گسترش فولاد در این فصل با سرمربی‌گری فراز کمالوند با یک روند یک‌نواخت در رده 9 جدول قرار دارد. این تیم از ابتدای فصل تاکنون از مجموع 28 بازی، 16 مساوی به دست آورده و تنها 6 بار برد و باخت داشته که در این آمار هم به تساوی رسیده است. 

اما در مقابل استقلال خوزستان قهرمان لیگ برتر قرار دارد که با وجود اینکه باید از قهرمانی‌اش دفاع می‌کرد اما به خاطر مشکلات متعدد در رده هفتم لیگ قرار دارد. این تیم که مشکلات فراوان مالی و روحی را پشت سر می‌گذارد به جز لیگ برتر درگیر لیگ قهرمانان آسیا نیز هست.

این تیم که با 9 پیروزی، 9 باخت و 10 تساوی آمار پر افت و خیزی در لیگ برتر دارد در رده هفتم جدول قرار دارد. استقلال که روزهای سختی را پشت سرمی‌گذارد اما در زمین با جان و دل به میدان می‌آید. 

استقلال خوزستان که درگیر دیدارهای لیگ قهرمانان آسیا نیز هست درحالی به مصاف گسترش فولاد می‌رود که تازه از دیدار برابر الفتح عربستان بازگشته و بازیکنانش نیاز بهریکاوری و تمرینات مجدد دارند.

 

لیگ برتر فوتبال گسترش فولاد تبریز‌ استقلال خوزستان سیروس پور موسوی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر