کد خبر: 483044 A

به رتبه‌های بالاتر فکر می‌کنیم؛

سرمربی پدیده مشهد پیش از دیدار شاگردانش برابر استقلال تهران در نشست خبری حضو یافت و پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود.

به گزارش ایلنا، محمدرضا مهاجری در نشست خبری پیش از دیدار فردا برابر استقلال تهران در گفت: این آخرین کنفرانس در مشهد است و فصل به زودی به پایان می‌رسد. خوشحالم که با وجود حواشی فصل را نه به آن شکل که می‌خواستیم ولی با ثبت موفقیت حداقلی به پایان می‌بریم.

وی افزود: امیدوارم هواداران بیایند و شرایط به شکلی رقم بخورد که فوتبالی زیبا را به نمایش بگذاریم. دیدار قبلی را با ۴ گل واگذار کردیم ولی موقعیت‌های زیادی برای گلزنی داشتیم. حتی در برنامه ۹۰ خیلی از آیتم‌ها از آن ما بود. کار تیمی هفته، تیرک هفته و اشتباه داوری هم نصیب ما شد و پنالتی روی زامهران گرفته‌نشد.

مهاجری در خصوص تمدید قراردادش با پدیده گفت: ۲، ۳ جلسه خوب با هیات مدیره داشتیم. به این نتیجه رسیدیم که دیگر این شرایط زیبنده من و پدیده نیست. سه سال سابقه حضور در لیگ برتر را داریم. تلاش می‌کنیم به رتبه‌های بالاتر برسیم. دیگر کسی پدیده را کاندیدای سقوط نمی‌داند.

وی افزود: در کمرکش جدول قرار گرفته‌ایم و باید برای فصل بعد پیشرفت کنیم. نیاز به سخت‌افزار و نرم‌افزار داریم و باید به شکلی کار کنیم که خودمان، هواداران و مدیریت راضی باشند. عملکرد ما باید به شکلی باشد که بهتر عمل کنیم. هنوز چیزی ثبت نشده و رسما اتفاقی صورت نگرفته است.

محمدرضا مهاجری نشست خبری پدیده مشهد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر