کد خبر: 482788 A

به بهانه دیدار سپاهان - تراکتورسازی

سرمربیان دو تیم تراکتورسازی و سپاهان پیش از این در تیم‌های مختلف با یکدیگر روبرو شده‌اند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، دیدار دو تیم فوتبال سپاهان - تراکتورسازی از هفته بیست و نهم رقابت‌های لیگ برتر در اصفهان برگزار می‌شود و در این دیدار شاهد یک تقابل دیگر میان کرانچار و قلعه‌نویی به عنوان سرمربیان دوتیم خواهیم بود. به همین بهانه نگاهی به تقابل‌های گذشته این دو سرمربی می‌پردازیم:

 

پرسپولیس - سپاهان

دوران کوتاه حضور کرانچار در پرسپولیس به وقوع اولین رویارویی این دو سرمربی منجر شد. در نیم فصل نخست لیگ نهم قلعه‌نویی سرمربی سپاهان بود و مقابل پرسپولیس کرانچار قرار گرفت. این بازی در اصفهان برگزار شد و شاگردان قلعه‌نویی با نتیجه 2-1 به پیروزی رسیدند.

 

سپاهان - تراکتورسازی

در لیگ یازدهم قلعه‌نویی به تراکتورسازی پیوسته بود و کرانچار به جای او هدایت سپاهان را بر عهده گرفت. دیدار رفت دو تیم در تبریز برگزار شد و با پیروزی 1-0 تراکتوری‌ها به پایان رسید. ولی در دیدار برگشت در اصفهان شاگردان کرانچار توانستند جبران مافات کرده و با پیروزی 2-1 سه امتیاز این دیدار خانگی را به خود اختصاص دهند.

 

سپاهان - استقلال

قلعه‌نویی لیگ دوازدهم را با استقلال شروع کرد و مقابل کرانچاری قرار گرفت که با قهرمان کردن سپاهان جای پایش را در این تیم محکم کرده بود. قلعه‌نویی توانست در اصفهان سپاهان را با یک گل شکست دهد و دیدار دو تیم در آزادی هم با تساوی یک - یک به پایان رسید.

در لیگ سیزدهم هم کرانچار چند هفته سرمربی سپاهان بود و در همان چند هفته فرصت رویارویی با استقلال قلعه‌نویی را پیدا کرده و با نتیجه 2-1 پیروز شد.

 

آمار کلی

از 6 رویارویی دو سرمربی تا به اینجا قلعه‌نویی 3 بار و کرانچار 2 بار پیروز شده‌اند و یک دیدار هم به تساوی کشیده است. تیم‌های قلعه‌نویی 7 و تیم‌های کرانچار 6 بار گلزنی کرده‌اند.

ولی تنها دیداری که با شرایط مشابه هفته بیست و نهم میان این دو سرمربی انجام شده که کرانچار در سپاهان و قلعه‌نویی در تراکتورسازی باشند و بازی در اصفهان برگزار شود با پیروزی 2-1 کرانچار همراه بوده است.

باید دید دیدار روز شنبه چه تغییری در آمار بالا ایجاد می‌کند.

امیر قلعه‌نویی زلاتکو کرانچار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر