کد خبر: 475980 A

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به سرمربی استقلال تهران تذکر کتبی داد.

به گزارش ایلنا، استقلال تهران در اولین دیدار خود در سال 96 در ورزشگاه آزادی در چارچوب رقابت‌های هفته بیست و پنجم لیگ برتر میزبان فولاد خوزستان بود.

در این دیدار که با برتری یک بر صفر استقلال تهران به پایان رسید، علیرضا منصوریان سرمربی تیم استقلال تهران که به دلیل رفتار غیرورزشی  از سوی داور مسابقه اخراج شد.

امروز کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آرای انضباطی خود مربوط به هفته بیست و پنجم را اعلام کرد که طی آن به استناد بند 1 ماده 63 آیین نامه انضباطی علیرضا منصوریان به تذکر کتبی محکوم شد.

در مسابقه بین تیم های استقلال خوزستان  و ذوب آهن اصفهان مورخ 11 فروردین ، تیم استقلال خوزستان به دلیل فحاشی تماشاگران به بازیکن تیم مقابل و انجام این تخلفات در دیدارهای قبلی ، به استناد بند 3 ماده 79 آیین نامه انضباطی به پرداخت مبلغ 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شده است.


تیم صنعت نفت آبادان در دیدار مورخ 12 فروردین مقابل تیم پرسپولیس تهران به جهت پرتاب ترقه ، به استناد بند 1 ماده 79 آیین نامه انضباطی  و تکرار آن در مسابقات قبلی ، به پرداخت 100 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.


تیم سپاهان اصفهان به دلیل ورود غیر مجاز یکی از طرفداران  به داخل زمین مسابقه در دیدار مقابل تیم سایپا به استناد بند 6 ماده 79 آیین نامه انضباطی ، به پرداخت 80 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شده است.


کلیه آرای صادره قطعی است.

 

علیرضا منصوریان کمیته انضباطی استقلال تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر