کد خبر: 468543 A

شاید با سروش رفیعی همبازی شدم؛

هافبک سابق استقلال که نتوانست در این تیم به روزهای خوب گذشته‌اش بازگردد از احتمال همبازی شدنش با سروش رفیعی صحبت کرده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، بختیار رحمانی که در پایان دوران سربازی راهی استقلال شد، بعد از نیم فصل بازی در جمع شاگردان علیرضا منصوریان و نیمکت نشینی در این تیم، ترجیح داد به فولاد بازگردد. او که ستاره نقل و انتقالات در ابتدای فصل محسوب می‌شد نتوانست به خواسته‌های خود با پیراهن استقلال دست یابد و اکنون از آینده خود و احتمال همبازی شدن با سروش رفیعی می‌گوید؛ بختیار خواهان حضور در پرسپولیس است؟

رحمانی با رد شایعه اختلاف نظرش با منصوریان گفته: صحبت های من تحریف شده بود. من گفته بودم مشکلی با منصوریان نداشتم و خودم بیرون آمدم اما یکسری مسائل ناراحت کننده بود. هیچ وقت نگفتم از دستن منصوریان ناراحت هستم. اول فصل من با شوق و ذوق زیادی استقلال را انتخاب کردم و حداقل این موضوع را رسانه ها می دانند. اگر بار دیگر به اول فصل برگردم، بازهم استقلال را انتخاب می کنم. اصلا پشیمانی ندارم چون این موارد در فوتبال پیش می آید.

هافبک شماره هفت نیم فصل اول استقلال که قرار بود جانشینی برای فرهاد مجیدی باشد در خصوص انگیزه‌هایش گفت: من در استقلال افت کرده بودم اما در فولاد بازهم به روزهای خوب خودم برگشتم. وقتی در تیم بزرگی مثل استقلال هستی و نتیجه نمی گیری، شرایط خیلی سخت است. بهترین تصمیم برای من این بود که نیم فصل بیرون بیایم اما دیگر سعی می کنم به روزهای اوج خودم برگردم.

سروش

بختیار رحمانی در بخش دیگری از صحبت‌هایش در خصوص تصمیمش برای آینده و اینکه با سروش رفیعی همراهی خواهد کرد یا خیر گفت: برای سال بعد هنوز تصمیمی نگرفتم. فعلا تمام تمرکزم روی موفقیت  فولاد است. بگذارید آخر فصل برسد، بعد تصمیم می گیرم. در اینکه کنار سروش احساس خیلی خوبی دارم، شکی نیست. من نمی توانم بگویم یک روز کنار سروش در پرسپولیس بازی می کنم یا نه. تقدیر است و نمی دانم فردایم چه می شود.

58166_775

پرسپولیس علیرضا منصوریان فولاد خوزستان استقلال تهران بختیار رحمانی ساسان انصاری سروش رفیعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر