کد خبر: 468468 A

منچستر سیتی مشتاق است تا مدافع یوونتوس را به خدمت بگیرد. پپ گواردیولا زمانی که دنی آلوز در بارسلونا حضور داشت با او همکاری کرده است و به دنبال این است که بواسطه‌ی آن آشنایی او را به سیتی بیاورد.

به گزارش اینا و به نقل از سایت 90 دقیقه، گزارش‌ها حاکی از آن است که گواردیولا به دنبال جذب بازیکن ملی پوش برزیلی، دنی آلوز ،است که در نظر دارد این تابستان به لستر سیتی بپیوندند.

آلوز یکی از نخستین خریدهای پپ گواردیولا، زمانی که او در سال 2008 مربیگری بارسلونا را در اختیار داشت، بود. این مربی اسپانیایی گفته است که مشتاق است دنی آلوز را برای قوی تر کردن دفاع منچستر سیتی به انگلستان بیاورد.

یوونتوس از اینکه او را بفروشد خوشحال خواهد بود. آلوز در مدت اقامتش در تورین، بعد از جدایی از بارسلونا، نتوانست خودش را با این شهر وفق دهد.

لیگ قهرمانی ایتالیا به دنبال آوردن متیو دی شیلیو مدافع 26 ساله به جای دنی آلوز است؛ خواه او آنجا را ترک کند یا نکند، اما حواشی پیرامون سن او ممکن است  اما و اگرهایی به وجود بیاورد.

این مدافع 33 ساله برزیلی در بهترین شرایط فیزیکی خود نیست و ممکن است وی برای رفتن به لیگ برتر انگلیس تلاش و مبارزه کند.

انتخاب اخیر گواردیولا باکاری سانیا و پابلو زابالتا بوده است، در حالیکه ممکن است آوردن آلوز انتخاب بهتری باشد. به زودی گواردیولا نیاز پیدا خواهد کرد که تمام کسانی که سنشان بالا رفته را کنار بگذارد.

آلوز با راه و روش مربی خود برای بازی کردن آشنا است و این ممکن است به او کمک شایانی بنماید. منچستر این فصل را روی آتش آغاز کرده. پپ 15 بازی را بدون شکست مدیریت کرده است.

 

 

منچستر سیتی پپ گواردیولا دنی آلوز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر