کد خبر: 468358 A

شهرداری ورامین و پاس قوامین مشخص کننده رتبه سوم؛

رقابت‌های هفته پایانی لیگ برتر تکواندوی مردان، 23 اسفندماه در خانه تکواندو برگزار می‌شود که با مشخص شدن قهرمان و نایب قهرمان در پایان هفته ششم، در این هفته تیم‌ها برای کسب سکوی سوم تلاش می‌کنند.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، دیدارهای هفته هفتم (پایانی) از دور برگشت پانزدهمین دوره لیگ برتر جوانان و بزرگسالان «جام خلیج فارس»، یادواره شهدای تکواندوی مدافع حرم، روز دوشنبه (23 اسفندماه) با حضور 108 تکواندوکار و در قالب 7 تیم پاس قوامین، دانشگاه آزاد اسلامی، شهرداری ورامین، لوازم خانگی کن، شهدای مدافع حرم ساری، هیات تکواندوی شمال شرق، یاسین پیشرو البرز به میزبانی خانه تکواندو برگزار می‌شود.

تیم دانشگاه آزاد در پایان هفته ششم این رقابت‌ها توانست قهرمانی زودرس خود را رقم زده و تیم شهرداری ورامین نیز با یک امتیاز کمتر در جایگاه دوم قرار گرفت، اما در هفته پایانی این رقابت‌ها باید دید از میان سه تیم پاس قوامین، لوازم خانگی کن و یاسین پیشرو البرز که برای کسب سکوی سوم عزم خود را جزم کرده‌اند کدام تیم می‌تواند این سکو را در جام پانزدهم به نام خود ثبت نماید.

در هفته هفتم و پایانی این رقابت‌ها تیم پاس قوامین و شهرداری ورامین به مصاف یکدیگر می‌روند و نتیجه این دیدار حساس می‌تواند جایگاه سومی تیم پاس قوامین را در جدول رده‌بندی مشخص کند، در ادامه هیات تکواندو شمال‌شرق رو در روی تیم شهدای مدافع حرم ساری قرار می‌گیرد و در آخرین دیدار جام پانزدهم نیز تکواندوکاران دو تیم لوازم خانگی کن و یاسین پیشرو البرز که با یک اختلاف امتیاز کمتر به ترتیب در جایگاه چهارم و پنجم قرار دارند با یکدیگر مبارزه می‌کنند.

در این هفته دو تیم دانشگاه آزاد اسلامی و مجتمع فرهنگی ورزشی جوانه نیز می‌بایست بایکدیگر رقابت می‌کردند که مجتمع فرهنگی ورزشی جوانه به دلیل آسیب دیدگی هوگوپوشان خود از حضور در این رقابت‌ها انصراف داد.

گفتنی است، در چهاردهمین دوره لیگ برتر تکواندو مردان، تیم شهرداری ورامین قهرمان شد، تیم دانشگاه آزاد عنوان نایب قهرمانی را کسب کرد و تیم پاس قوامین نیز بر سکوی سوم ایستاد.

دانشگاه آزاد اسلامی فدراسیون تکواندو تیم شهرداری ورامین هفته پایانی لیگ برتر تکواندو مردان پاس قوامین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر