کد خبر: 459862 A

امری از مسی انتقام گرفت؛

دو تیم بارسلونا و پاری سن ژرمن در مرحله‌ی یک هشتم نهایی چمپیونزلیگ به مصاف هم رفتند.

به گزارش ایلنا، دو تیم بارسلونا و پاری سن ژرمن در مرحله‌ی یک هشتم نهایی چمپیونزلیگ به مصاف هم رفتند و تیم فرانسوی موفق شد در یک بازی برتر حریف نامدار خود را در هم بکوبد.

در این بازی عجیب و خاطره‌انگیز تیم پاری سن ژرمن در نیمه اول بارسا روی ضربه‌ی ایستگاهی دی‌ماریا به گل رسید و در ادامه دراکسلر گل دوم را زد و نیمه به پایان رسید.

C4ps_XmWAAUAqcP

در 45دقیقه اول بازی پاری سن ژرمن تیم برتر میدان بود و بارسلونا هیچ حرفی برای گفتن نداشت. پرس بازیکنان جوان امری اجازه‌ی کوچک‌ترین خودنمایی را به شاگردان انریکه نداد.

در نیمه‌ی دوم هم اوضاع چون نیمه‌ی اول بود و بازیکنان بارسا در بن‌بست تاکتیکی انریکه گیر افتاده بودند. مسی در این بازی بارها و بارها توپ از دست داد و بدترین بازی دوران بازیگری خود را به نمایش گذاشت. گل دوم پی‌اس‌جی روی اشتباه او به ثمر رسید. در این نیمه دی‌ماریا گل دوم خود را زد تا ستاره‌ی مسابقه لقب بگیرد. گل چهارم را کاوانی زد و پی‌اس‌جی می‌توانست چند بار دیگر دروازه را باز کند.

C4p8Ho1XAAUfc_C

بارسا تنها به بایرن مونیخِ هینکس چنین باخته بود. این اولین برد امری، سرمربی پی‌اس‌جی، در برابر لیونل مسی است. او در 22 مصاف قبلی خود با مسی هرگز نبرده بود. مسی طی 21 بازی 25 گل به تیمهای وی زده بود، اما با این برد انتقام سختی از ستاره‌ی آرژانتینیِ کاتولونیا گرفت.

 

 

 


 

بارسلونا لیونل مسی امری پاری سن ژرمن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر