کد خبر: 453536 A

فدراسیون فوتبال آرای خود را در مورد محرومان و متخلفان لیگ دسته دوم فوتبال اعلام کرد.

به گزارش ایلنا و سایت رسمی فدراسیون،‏ فدراسیون فوتبال آرای خود را در مورد محرومان و متخلفان لیگ دسته دوم فوتبال اعلام کرد.

بر این اساس، اسماعیل وحدی سرمربی آلومینیوم هرمزگان به دلیل تخلف در بازی تیمش با شهرداری تبریز، بر اساس بند 5 ماه 66 ، تذکر کتبی دریافت کرد.

تیم شهرداری تبریز به خاطر داشتن 7 بازیکن اخطاری باید 28 میلیون ریال جریمه نقدی و تیم آلومینیوم هرمزگان نیز به دلیل داشتن 6 بازیکن اخطاری 24 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

 

جریمه نقدی برای تیم شاهین توسعه کیش

کمیته انضباطی تیم شاهین توسعه کیش را به دلیل عدم حضور در شهر شیراز به منظور برگزاری مسابقه با تیم کارا شیراز به پرداخت 70 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد. با توجه به اینکه تیم شاهین توسعه کیش برای بار دوم در محل برگزاری مسابقه حاضر نشده بود، سازمان لیگ فوتبال تصمیم گرفت تا طبق آیین‌نامه این تیم را از جدول مسابقاتی حذف کند.

 

محرومیت برای مربی تیم شهرداری ماهشهر و سرپرست شهرداری فومن

در دیدار تیم های شهرداری فومن و شهرداری ماهشهر، علی بختیاری زاده، مربی تیم شهرداری ماهشهر، مرتکب تخلفاتی مبنی بر ورود به زمین بازی و اعتراض به داور و فحاشی شد که وی طبق بند 4 ماده 66 آیین‌نامه انضابطی به سه جلسه محرومیت از همراهی تیم خود و پرداخت 10 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

همچنین محمد قاسمی، سرپرست شهرداری فومن، به خاطر رفتار زننده با مربی و بازیکنان تیم مقابل یک جلسه از همراهی تیم خود محروم شد و باید 5 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

 

جریمه و محرومیت برای کادر تیم شهید کریمی جویبار

در دیدار تیمهای شهرداری کاشان و شهید کریمی جویبار، اکبر رئیسی سراجی، بهنام رمضانی، شهرام نقی‌زاده و حمید رضا ارشادی، اعضای کادر فنی تیم شهید کریمی جویبار، به دلیل ورود به زمین بازی که سبب وقفه 5 دقیقه‌ای در انجام مسابقه شد و همچنین رفتار زننده ایشان با داور و اهانت به وی، طبق بندهای 4 و 5 ماده 66 آیین‌نامه انضباطی هر نفر جداگانه به مدت سه جلسه از همراهی تیم خود و پرداخت 10 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شدند.

 

محرومیت یک جلسه‌ای مربی برق جدید شیراز

قاسم جنگجو، مربی برق جدید شیراز، در دیدار تیمش با تیم زاگرس یاسوج به داور بازی اهانت کرد که در نهایت منجر به اخراجش شد. وی طبق بند 4 ماده 66 آیین‌نامه انضباطی به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم خود و پرداخت 5 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم است.

 

توبیخ کتبی برای مربی تیم بادران تهران

محمدرضا خدری، مربی تیم بادران تهران، به خاطر رفتار غیر مسئولانه‌ای که از وی در دیدار برابر شهرداری کاشان سر زد، طبق بند 5 ماده 66 آیین‌نامه انضباطی، به توبیخ کتبی محکوم شد.

 

محرومیت تماشاگران شهید کریمی جویبار تا اطلاع ثانوی

مسابقه دو تیم شهید کریمی جویبار و استقلال آبی تهران در حالی به پایان رسید که هواداران تیم شهید کریمی جویبار به اقدام به فحاشی و پرتاب سنگ کرده بودند. همچنین، یکی از تماشاگران این تیم به وسیله قمه و چاقو تیم داوری را تهدید کرده بود. طبق ماده 32 آیین‌نامه انضباطی، مسابقات خانگی این تیم تا اطلاع ثانوی بدون حضور تماشاگران برگزار می‌شود و مدیر عامل و سرپرست تیم جهت ادای توضیحات باید روز 17 بهمن ماه در محل کمیته انضباطی حضور داشته باشند.

 

 

 

فدراسیون فوتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر