کد خبر: 453411 A

آیا جام تختی توانست گره‌ای را برای ما باز کند؟

سرمربی اسبق تیم ملی کشتی آزاد با انتقاد از سطح فنی جام تختی می‌گوید: رقابت حسن یزدانی در جام بین المللی تختی فقط برای نمایش و نشان دادن حضور یک کشتی گیر عنوان دار در این رقابت‌ها بود.

محسن کاوه در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایلنا بیان کرد: با هزینه‌های صورت گرفته برای جام تختی به نظر من این مسابقات برای ما خروجی نداشته است، آیا ما توانستیم در این رقابت‌ها 4 کشتی گیر مستعد را شناسایی کنیم، وقتی که ما جام جهانی پیش رو داریم و بدون شک در برخی وزن‌ها ما هنوز نتوانسته‌ایم کشتی گیر مورد نظر را انتخاب کنیم، آیا جام تختی توانست گره‌ای از این اوزان را برای ما باز کند؟

کاوه با اشاره به جام یارگین گفت: شما ببینید الان، ایمان صادقی قهرمان جوانان جهان در رقابت‌های جام یارگین 11 بر 0 هیچ شکست خورد و اطری نفر اول ایران در این مسابقات حذف می‌شود، این عملکرد نشان از سطح بالای جام یارگین دارد در حالیکه ما برآن نشدیم که از ملی پوشان خود در جام تختی استفاده نماییم.

وی در خصوص مبارزات حسن یزدانی در وزن 86 کیلوگرم در جام تختی نیز خاطر نشان کرد: به نظر من حضور حسن یزدانی در این مسابقات نمایشی بود، در حقیقت ما با حضور حسن یزدانی در جام تختی سعی کردیم فقط نمایشی از مبارزات یک قهرمان المپیک را به نمایش بگذاریم.

فدراسیون کشتی محسن کاوه حسن یزدانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر