کد خبر: 450000 A

فریده شجاعی : اموال منصور را سر اعتمادش بردند

ایلنا: فریده شجاعی از سو استفاده از اعتماد همسرش به دوستانش خبر می دهد .

همسر منصور پورحیدری در این خصوص به خبرنگار ایلنا گفت: منصور به دلیل اعتمادی که به یکی دو نفر از دوستانش داشت از آن ها ماشین و زمین خریده بود که بر حسب رفاقت و اعتماد هنوز سند نزده بود. متاسفانه این آدم ها هم از اعتماد منصور سو استفاده کردند و بعد از مرگش این ها را برای خود برداشتند.

وی در ادامه افزود : از طریق مراجع قانونی پیگیر این مسئله هستیم تا بتوانیم حق منصور را بگیریم.

فریده شجاعی در خصوص خیانتی که به همسرش در بازی با ملوان شد و مانع از کسب قهرمانی آنها در آن مقطع شد نیز گفت : در آن بازی چند نفر به منصور خیانت کردند. او این مسئله را می دانست و به خاطر همین اتفاق همیشه متاثر بود و از نظر روحی شرایط سختی برایش به وجود آورده بود. تا یک هفته اصلا حرف نمی زد. من و پسرم هم می دانستیم که چه بر سر او آمده است .چند بازیکن علیه او خیانت کرده بودند و به همین دلیل نمی توانیم خیانت آن ها را از یاد ببریم.

وی در ارتباط با این که منصور پورحیدری آن بازیکنان را بخشید، گفت: در این خصوص منصور چیزی به ما نگفت اما من و پسرم نمی توانیم خیانت آن ها را از یادمان ببریم.

استقلال رقابت های لیگ برتر علیرضا منصوریان منصور پورحیدری مهدی پاشازاده سیروس دین محمدی فریده شجاعی همسر منصورپورحیدری سید علی موسوی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر