کد خبر: 449967 A

سفر وزیر ورزش و جوانان به استان خراسان شمالی

ایلنا: وزیر ورزش و جوانان ابراز امیدواری کرد که سال آینده با آغاز برنامه ششم بتوانیم فصل جدیدی را در ورزش کشور رقم بزنیم.

به گزارش ایلنا و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، دکتر سلطانی فر در حاشیه سفر به استان خراسان شمالی از احکام خوبی که در قالب برنامه ششم توسعه کشور در مجلس شورای اسلامی به تصویب رسیده است، ابراز خرسندی کرد و اظهار داشت: با تصویب این احکام پیش بینی می‌کنیم منابع خوبی نصیب ورزش و جوانان ایران شود.

وزیر ورزش و جوانان میزان رشد بودجه حوزه ورزش و جوانان را مثبت ارزیابی و تصریح کرد:میزان رشد بودجه ورزش و جوانان بیشتر از میانگین همه دستگاه‌های اجرایی است.

دکتر سلطانی فر گفت : با بهبودی که در اثر اجرای برجام ایجاد خواهد شد چرا که در صادرات نفت به نسبت گذشته افزایش ٢/٢ برابری را داشتیم منابع درآمدی هم بهتر خواهد بود .

وزیر ورزش و حوانان ادامه داد: سال آینده با بهبود درآمدهایمان و همچنین رونقی که اقتصاد گرفته است و مشکلاتی که حل شده و گشایشی که در ارتباطات بین المللی ایجاد شده و شرکت‌های مختلف برای سرمایه گزاری آمده‌اند، بحث بیمه‌ها هم تا حدودی حل شده و سیستم بانکی هم آرام آرام فعال می‌شود، انشالله وضعیت بهتری در سال آینده خواهیم داشت.

دکتر سلطانی فر بار دیگر با اشاره به مصوبات ورزشی برنامه ششم در مجلس شورای اسلامی ابراز امیدواری کرد و ادامه داد: فصل جدیدی در ورزش کشور از سال آینده با آغاز برنامه ششم در کشور رقم بخورد.

وزیر ورزش و جوانان مجموع ورزش ١٥ مهر بجنورد را یکی از امکانات سخت افزاری خوب کشور نام برد و اظهار داشت: استان خراسان شمالی از تأسیسات خیلی مهمی که هر مرکز استان باید داشته باشد، برخوردارشده است که استادیوم فوتبال این مجموعه با تلاش مسئولین ورزشی و استانی تقریبا تکمیل شده و تقریبا آماده بهره  برداری است و با مساعد شدن هوا پیست تارتان آن هم نصب خواهد شد.

دکتر سلطانی فر این استادیوم را مناسب برای استان خراسان شمالی برای برگزاری مسابقات ورزشی دانست و همچنین ظرفیت آن را برای برگزاری مسابقات ملی هم خوب توصیف کرد. وزیر ورزش و حوانان گفت: سیاست کلی ما این است که مسابقات بین المللی را به استانهای مختلف از جمله استان‌های مرزی و محروم واگذار کنیم تا از این طریق شور و شعف جوانان آن منطقه افزایش یابد و رونق ورزش نیز در مناطق مختلف افزایش یابد که در همین ارتباط به رؤسای فدراسیون‌ها هم تاکید کرده‌ام که در میزبانی‌ها استانها کمک بگیرند.

وزارت ورزش و جوانان مسعود سلطانی فر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر