کد خبر: 440314 A

ایلنا: مجتبی حسینی، سرمربی تیم ذوب آهن معتقد است که سرمای هوا در نیمه اول مانع از شکل گیری بازی خوب تیمش شده است.

به گزارش ایلنا، مجتبی حسینی در نشست خبری پس از بازی تیمش مقابل گسترش فولاد اظهار داشت: از مسئولان محترم باشگاه گسترش فولاد در ابتدا تشکر می‌کنم چرا که در چنین شرایط جوی می‌توانند زمین باکیفیتی را  ارائه دهند. زمین یخ زده بود و نیمه اول تحت تاثیر همین داستان بود اما در نیمه دوم با بهتر شدن هوا و عادت کردن بازیکنان مان بازی فکورانه و قدرتمندانه‌ای به نمایش گذاشتیم و شایسته برد بودیم.

 وی ادامه داد: به بازیکنانم  تبریک و خسته نباشید می‌گویم آنها لیاقت بهترین پاداش‌ها را دارند. زمان آقا یحیی هم بچه‌های ما فوتبال خوبی را به نمایش می‌گذاشتند. در آن زمان ما چند بازیکن را از دست دادیم و به آنها شوک وارد شد. برای بازگشت به دوران خوب نیاز به زمان داشتیم. خداراشکر آن دوره را پشت سر گذاشتیم و حالا کیفیت بالای خود را بچه ها نشان دادند.

سرمربی ذوب آهن درباره برنامه‌های تیمش در نیم فصل نقل و انتقالات خاطرنشان کرد: باید آنالیز کنیم. ما در سه جام شرکت می کنیم در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا هم اضافه شود فشار روی ما زیاد می‌شود.

وی در ادامه بیان داشت: با توجه به شرایط جوی عادت کردن برای بچه‌های ما خیلی سخت بود. ما از منطقه‌ای می‌آییم که چنین شرایط جوی را تجربه نمی‌‌کنیم. فکر می‌کنم هوا در نیمه دوم دو، سه درجه گرمتر شد و بچه‌ها هم عادت کردند. در جام حذفی همه تیم‌ها مدعی هستند. همه با ذهنیت قهرمانی شرکت می‌کنند چرا که میانبری است برای رسیدن به لیگ قهرمانان آسیا. هیچ فرقی بین تیم‌ها نیست همه برای قهرمانی آمده اند.

 سرمربی ذوب آهن درباره مصدومیت علی همام گفت: این بازیکن به دلیل خستگی بازی قبل و سرمای هوا کشاله‌اش کش آمد و امیدوارم مشکل حادی نداشته باشد.

وی درباره محل میزبانی ذوب آهن در لیگ قهرمانان آسیا عنوان کرد: اگر باشگاه فولادشهر را به عنوان میزبان مطرح کرده باشد ما در همانجا بازی می‌کنیم اما اصولا در مسایل مدیریتی که در حیطه من نیست نظری نمی‌دهم.

حسینی در پایان درباره نحوه برگزاری جام حذفی و فاصله زیاد بین بازی‌ها بیان داشت: در رابطه با تیم گسترش فولاد نمی‌توانم اظهارنظر کنم. آنها خودشان تیم آنالیز دارند. در رابطه با تقویم مسابقات باید بگویم که خیلی فشرده است ما از این تقویم خیلی ضربه می‌خوریم اما با توجه به بازی‌های ملی باید با این قضیه کنار بیاییم. در دنیا همه تیم‌ها 4 یا 5 روز یک بار بازی می‌کنند و ما هم باید خودمان را به این استاندارد برسانیم. ما هم طرفدار فشردگی نیستیم و دوست داریم بازیکنانمان سرحال باشند. اما وقتی با مسئول برگزاری صحبت کردیم گفتند زمان دیگری نداشتیم.

جام حذفی گسترش فولاد تبریز‌ حسینی تیم فوتبال ذوب آهن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر