کد خبر: 439069 A

پرسپولیس 4 – شهرداری ورامین صفر

ایلنا: تیم فوتبال پرسپولیس بعدازظهر امروز در یک دیدار دوستانه به مصاف تیم شهرداری ورامین رفت و در این بازی سرمربی سرخپوشان از یک ترکیب متفاوت از نفرات ترکیب اصلی و ذخیره استفاده کرد.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان امروز یکشنبه با ترکیب بوژیدار رادوشوویچ، سید جلال حسینی، پلی یانسکی، محسن ربیع خواه، حسین ماهینی، محمد رحمتی، احمد نورالهی، امید عالیشاه، رامین رضائیان، مهدی طارمی و شهاب زاهدی وارد زمین شدند.

این بازی از ساعت 14:05 در ورزشگاه شهید کاظمی آغاز شد و بازیکنان پرسپولیس خیلی زود روی یک ضربه پنالتی توسط رامین رضائیان به گل دست پیدا کردند.

در ادامه این بازی، موقعیت‌های خوبی نصیب سرخپوشان شد که شهاب زاهدی و طارمی موفق به گلزنی نشدند.

در دقیقه 32 مهدی طارمی روی هنرنمایی خود، خالق یک موقعیت دیدنی بود. او با ضربه سنگینی دروازه حریف را تهدید کرد ولی توپش به تیرک  دروازه خورد. توپ برگشتی را هم خود او شکار کرد و تلاش داشت آن را با یک برگردان دیدنی به گل تبدیل کند که ناکام ماند.

به این ترتیب نیمه اول این بازی با همان نتیجه یک بر صفر به سود سرخپوشان تمام شد.

در بازی امروز با توافق دو تیم و با توجه به سردی هوا و تغییر ترکیب، استراحت بین دو نیمه به پنج دقیقه محدود شد.

سرخپوشان در نیمه دوم با ترکیب؛ ابوالفضل درویش‌وند، محمد انصاری، حامد آقایی، صادق محرمی، محمد امین آرام‌طبع، کمال کامیابی‌نیا، محسن مسلمان، وحید امیری، فرشاد احمدزاده، علی علیپور و ولادیمیر پریموف وارد زمین شد.

سرخپوشان می‌توانستند در دقیقه 55 به گل دوم برسند اما سانتر خوب محسن مسلمان هر چند با ضربه فنی پریموف همراه شد، اما در نهایت تیرک دروازه یک بار دیگر مانع گلزنی سرخپوشان شد.

نکته جالب توجه، ترکیب‌های خاص تیم پرسپولیس در دو نیمه بود که با تدبیر برانکو بازیکنان وارد زمین شدند تا هم عاملی برای انگیزه سرخپوشان باشد و هم دست او را برای بازی بعد، بسته نگه دارد.

پرسپولیس در این دقایق باز هم می‌توانست به گل برسد اما علیپور و ولادیمیر بار دیگر در آخرین لحظات در گلزنی ناکام ماندند، این شرایط تا دقیقه 75 ادامه داشت که پس از آن، وضعیت تغییر کرد.

در این دقیقه از بازی، وحید امیری روی یک ارسال کرنر به زیبایی گل دوم سرخپوشان را وارد دروازه حریف کرد. دو دقیقه از این صحنه نگذشته بود که علیپور مزد تکاپوی فراوان خود را گرفت و در دقیقه 77 گل سوم پرسپولیس را وارد دروازه حریف کرد.

در دقیقه 83 احسان علوان زاده چهارمین گل پرسپولیس را وارد دروازه تیم میهمان کرد و این دیدار در پایان با نتیجه چهار بر صفر به سود پرسپولیس خاتمه یافت.

تیم فوتبال پرسپولیس برانکو ایوانکوویچ دیدار دوستانه تیم شهرداری ورامین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر