کد خبر: 438806 A

ایلنا: مهاجم استقلال خوزستان گفت به تیم می‌رود که که باعث پیشرفتش شود و او را به تیم ملی برساند.

رحیم زهیوی، بازیکن استقلال خوزستان در مورد باخت مقابل گسترش فولاد تبریز به خبرنگار ورزشی ایلنا گفت: می‌دانستیم با یکی از بهترین تیم‌های لیگ بازی داریم. بنابراین سعی داشتیم بازی خوبی را به نمایش بگذاریم. گل اول را روی بدشناسی دریافت کردیم اما توانستیم گل مساوی را هم به ثمر برسانیم. متاسفانه در دقایق پایانی بازی گل خوردیم و نتوانستیم جبران کنیم.

وی ادامه داد:‌ تیم ما واقعا بدشانسی می‌آورد. دفاع تیم ما در این فصل بد کار کرده است. هر توپی به سمت دروازه ما می‌آید تبدیل به گل می‌شود. آقای پورموسوی هم چندین بار خط دفاعی را تغییر داده است اما نتیجه‌ای نگرفته است. امیدوارم نیم فصل با بازیکنانی که می‌گیریم این مسکلات برطرف شود.

زهیوی با بیان اینکه استقلال خوزستان تیم خوبی است، گفت: تیم بدی نداریم و توانستیم بازی‌های خوبی در این فصل انجام دهیم. استقلال را بردیم و بازی با پرسپولیس را همه دیدند که داور کاری کرد که ما برنده نشویم. قرار بود در مورد مشکلات مالی صحبت نکنیم اما این موضوع واقعا در روحیه من و اکثر بازیکنان تاثیر گذاشته است.

مهاجم استقلال خوزستان در مورد شایعه جدایی‌اش از استقلال خوزستان و پیوستنش به یکی از دو تیم استقلال و پرسپولیس گفت: بعد از بازی با صبای قم در این مورد تصمیم‌گیری می‌کنم. باید ببینم مشکلات استقلال خوزستان حل می‌شود یا خیر. برای من تفاوتی نمی‌کند که به استقلال بروم یا پرسپولیس. هر تیمی که باعث پیشرفت من شود و من را به تیم ملی برساند به آن تیم می‌روم.

 

استقلال پرسپولیس استقلال خوزستان رحیم زهیوی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر