کد خبر: 431986 A

بالاخره یک روز نوبت ما هم می‌شود

ایلنا: سرمربی سپاهان گفت: می‌توانستیم با تفاضل گل بازی را ببریم، اما موقعیت‌ها را از دست داده و فوتبال آن روی خودش را نشان داد. ما خوب بازی کردیم، اما سه امتیاز را نگرفتیم.

به گزارش ایلنا، عبدالله ویسی پس از تساوی یک - یک تیمش مقابل فولادخوزستان در هفته یازدهم لیگ برتر اظهار داشت: امروز هر دو تیم بازی جاندار، زیبا و تاکتیکی را به نمایش گذاشتند. می‌توانستیم با تفاضل گل بازی را ببریم، اما موقعیت‌ها را از دست داده و فوتبال آن روی خودش را نشان داد. ما خوب بازی کردیم، اما سه امتیاز را نگرفتیم.

وی افزود: بالاخره یک روز نوبت ما هم می‌شود و فوتبال روی خوشش را نشان خواهد داد تا پیروز شویم. شاید هم یک روز بد بازی کنیم و ببریم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان در خصوص ضربه پنالتی که پدرو هنریکه از دست داد، گفت: احسان حاج‌صفی، پدرو و فرید بهزاد کریمی پنالتی‌زن‌های ما هستند. پدرو برای زدن توپ عجله کرد و متأسفانه آن را تبدیل به گل نکرد. از شانس ما او همیشه ضربه‌اش را به بالا می‌زد، اما این بار پایین زد. پنالتی‌زن‌‌های ما مشخص هستند و با توجه به اینکه امروز روز ما نبود، هر کسی ضربه پنالتی را می‌زد، ممکن بود گل نشود.

ویسی در مورد عملکرد مهدی امینی درون دروازه سپاهان عنوان کرد: او روز خوبی را پشت سر گذاشت. خوشحالیم اصفهان پس از مدت‌ها دروازه‌بان خوبی دارد.

 

سپاهان اصفهان عبدالله ویسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر