کد خبر: 431834 A

هفته پنجم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا

ایلنا: در شب دوم هفته پنجم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا شاگردان دانیلینانتس با برد برابر بایرن تاریخ ساز شدند.

به گزارش ایلنا، اولین بازی شب دوم هفته پنجم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا با برتری خانگی تاریخی 3 بر 2 تیم روستوف روسیه مقابل بایرن‌مونیخ به پایان رسید.

 در این بازی گروه چهارم که به خاطر صعود پیش‌هنگام بایرن و حذف روستوف، تشریفاتی بود، سردار آزمون، بازیکن ایرانی روستوف در دقیقه 44 دومین گل این فصل خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان را این بار وارد دروازه بایرن مونیخ کرد تا دستاورد علی دایی، ستاره سابق هرتابرلین در سال 2000 را تکرار کند و در یک فصل این رقابت‌ها دو گله شود.

 بعد از این گل که جبران گل دقیقه 29 کاستا برای بایرن بود، پولوز در دقیقه 50  از روی نقطه پنالتی، روستوف را پیش انداخت و دو دقیقه بعد برنات برای بایرن بازی را به تساوی کشاند.

 در نهایت با گلزنی نوبا در دقیقه 67، برتری 3 بر 2 روستوف رقم خورد تا این تیم بزرگ‌ترین پیروزی تاریخ خود را در پایان یک بازی تشریفاتی به دست آورد.

 آزمون پس از گلزنی در دقیقه 82 جای خود را گریگوریف داد. 

 ضمن اینکه در وقت‌های تلف شده نیمه دوم سعید عزت‌اللهی، دیگر بازیکن ایرانی به جای پولوز به میدان رفت و ثانیه‌هایی بازی کرد.

 با این نتیجه، بایرن 9 امتیازی و در رده دوم جدول گروه D لیگ قهرمانان اروپا ماند. روستوف چهار امتیازی هم مکان سوم را حفظ و شانس خود برای کسب رتبه سوم و رسیدن به لیگ اروپا را پررنگ‌تر دید.

 

بایرن مونیخ لیگ قهرمانان اروپا روستوف هفته پنجم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر