کد خبر: 427480 A

ایلنا: باشگاه فاینورد هلند تصمیم دارد تا کریم انصاری‌فرد، مهاجم ایرانی تیم پانیونیوس یونان را در آینده‌ای نزدیک به خدمت بگیرد.

به گزارش ایلنا، سایت رادیو ورزش یونان با انتشار خبری درباره افزایش پیشنهادهای اروپایی کریم انصاری‌فرد، ملی‌پوش ایرانی تیم پانیونیوس نوشته است: نمایندگان سه باشگاه مطرح اروپایی یکشنبه گذشته با حضور در ورزشگاه نیوازمیرنای آتن از نزدیک شاهد پیروزی خانگی پانیونیوس برابر پائوک در هفته دهم سوپر لیگ یونان با گلزنی کریم انصاری‌فرد بودند.

این رسانه یونانی در ادامه این خبر آورده است: کریم انصاری‌فرد که آمار سه گل و دو پاس گل را در فصل جاری سوپر لیگ یونان به ثبت رسانده با افزایش پیشنهادها از سوی تیم‌های یونانی و سایر تیم‌های اروپایی مواجه شده است.

تیم‌های فاینورد هلند، اف سی بازل سوئیس و لوهاور فرانسه علاقه‌مندی خود را برای جذب کریم انصاری فرد اعلام کرده‌اند و با اعزام نمایندگان خود به یونان این ملی‌پوش ایرانی را تحت نظر گرفته‌اند.

قرارداد کریم انصاری‌فرد با باشگاه پانیونیوس تیرماه سال آینده به پایان می‌رسد و احتمال انتقال او به لیگ‌های معتبر ایرانی پس از این زمان بسیار زیاد است.

 

 

کریم انصاری‌فرد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر