کد خبر: 427440 A

گودرزی در این مدت همه تلاش خود را کرد

ایلنا: جهانگیری می‌گوید: فضای جامعه جوان است و ورزش هم در جهان جدید با ویژگی‌هایی همراه است که در همه مسائل تاثیر می‌گذارد.

به گزارش ایلنا، اسحاق جهانگیری، در مراسم تودیع و معارفه وزیر ورزش و جوانان اظهار داشت: خدا را شکر توفیق نصیب شد در محفل ورزشی و جوان حضور پیدا کردیم. گودرزی که در طی دوران مسئولیت خود صادقانه آنچه در توان داشت در خدمت ورزش گذاشت. سلطانی فر از چهره‌های آشنا و مدیری با سابقه است. هر جا بوده شاهد موفقیت او بودیم و امیدواریم در این مدت سخت موفق باشد. وی هر جا که دید دولت نیاز دارد آماده خدمت بوده است.

وی ادامه داد: ما در همه بخش‌ها اگر مطالعه کنیم متوجه می‌شویم عواملی باعث موفقیت بوده و وزارت ورزش هم مستثنی نیست که دو حوزه مهم را باید پوشش دهد. باید با نگاه علمی این وزارتخانه را پیش ببریم. فضای جامعه جوان است و ورزش هم در جهان جدید با ویژگی‌هایی همراه است که در همه مسائل تاثیر می‌گذارد. ورزش الان در سیاست تاثیر می‌گذارد پس جامعه جوان باید به دقت بررسی شود.

معاون اول رئیس جمهور گفت: باید به این موضوع توجه کنیم آیا این ساختار به نیازهای جوانان پاسخگو است؟ بارها گودرزی خواست جوانان و ورزش جدا شود اما به نتیجه نرسیدیم. فکر می‌کنم سلطانی فر باید جوانان را به شدت مورد توجه قرار دهد چون سهم عمده‌ای از جمعیت ما جوان است.

جهانگیری با اشاره به اینکه ورزش جایی است که تاثیرگذارترین سهم را در سرمایه‌های اجتماعی دارد، عنوان کرد: امروز قهرمانان به‌عنوان گروه‌های مرجع مورد توجه مردم هستند و می‌توانند به عنوان الگو و سفیر در میادین حضور پیدا کنند. دولت به این مجموعه توجه دارد. گودرزی هم در این سه سال تلاش کرده اما نیاز به یک انسان تازه نفس دیگری است. امیدوارم در آینده شاهد موفقیت‌های بیشتری باشیم و دولت هم در حد وسع خود توجه دارد.

 

اسحاق جهانگیری وزارت ورزش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر