کد خبر: 424123 A

سرپرست وزارت ورزش و جوانان در احکامی جداگانه نایب رئیس فدراسیون ورزش‌های نابینایان، دبیر فدراسیون دوومیدانی و عضو هیئت رئیسه فدراسیون قایقرانی را منصوب کرد.

به گزارش ایلنا و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، سید نصرالله سجادی در حکمی علی‌اصغر هادی‌زاده را به عنوان نایب رئیس فدراسیون ورزش‌های نابینایان و کم‌بینایان منصوب کرد.

در بخشی از این حکم آمده است: «با استعانت از خداوند متعال و به استناد ماده 8 اساسنامه فدراسیون‌های ورزشی آماتوری، به موجب این حکم به عنوان «نایب رئیس فدراسیون ورزش‌های نابینایان و کم‌بینایان جمهوری اسلامی ایران» منصوب می‌شوید تا در چهارچوب مفاد اساسنامه مزبور، نسبت به انجام وظایف محوله اقدام نمایید.»

همچنین در حکم دیگری از سوی سجادی، هاشم صیامی به عنوان دبیر فدراسیون دوومیدانی منصوب شد. در بخشی از این حکم آمده است: «با استعانت از خداوند متعال و به استناد ماده 8 اساسنامه فدراسیون‌های ورزشی آماتوری، به موجب این حکم به عنوان «دبیر فدراسیون دوومیدانی جمهوری اسلامی ایران» منصوب می‌شوید تا در چهارچوب مفاد اساسنامه مزبور، نسبت به انجام وظایف محوله اقدام نمایید.»

سرپرست وزارت ورزش و جوانان در حکم دیگری رسول محمد صادقی را نیز به عنوان عضو هیئت رئیسه فدراسیون قایقرانی منصوب کرد. در بخشی از این حکم نیز آمده است: «با استعانت از خداوند متعال، بنا به پیشنهاد ریاست محترم فدراسیون قایقرانی و به استناد بند 6 ماده 8 اساسنامه فدراسیون های ورزشی جمهوری اسلامی ایران، به موجب این حکم از تاریخ هشتم آبان ماه 95 به عنوان «عضو هیئت رئیسه فدراسیون قایقرانی» منصوب می‌شوید.»

 

وزارت ورزش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر