کد خبر: 424078 A

سرپرست تیم والیبال شهرداری ارومیه در گفت‌‌وگو با ایلنا:

فرخ‌نژاد می‌گوید: در فصل گذشته هواداران تیم پیکان هم چنین عملی را انجام دادند ولی محروم نشدند و مسئولان فدراسیون گفتند باید جلسه کمیته انضباطی تشکیل شود.

بیژن فرخ‌زاده، سرپرست تیم والیبال شهرداری ارومیه در مورد محرومیت یک جلسه‌ای هواداران این تیم در رقابت‌های لیگ برتر والیبال، به خبرنگار ورزشی ایلنا می‌گوید: مسئولان سازمان لیگ به دلیل اینکه می‌گویند هواداران تیم شهرداری ارومیه به بازیکنان ملی پوش بانک سرمایه بی احترامی کردند و اشیایی به داخل زمین پرتاب کرده‌اند یک جلسه از همراهی تیم خود در رقابت‌های لیگ برتر والیبال محروم خواهند بود.

او ادامه می‌دهد: باید توجه داشت که هنوز جلسه کمیته انضباطی لیگ برتر تشکیل نشده است و سازمان لیگ، هواداران ما را محروم کرده‌ است. در فصل گذشته هواداران تیم پیکان هم چنین عملی را انجام دادند ولی محروم نشدند و مسئولان فدراسیون گفتند باید جلسه کمیته انضباطی تشکیل شود.

سرپرست تیم والیبال شهرداری ارومیه خاطرنشان می‌کند: اشتباهات داوری دیدار شهرداری ارومیه و بانک سرمایه که از ست سوم به بعد و رفتار برخی بازیکنان جو سالن را تحت تاثیر قرار داد. مسئولان سازمان لیگ گفته‌اند که داوران را هم یک جلسه محروم کرده‌اند با تمام این شرایط باید منتظر بمانیم تا جلسه کمیته انظباطی تشکیل شود. در هر صورت ما تابع تصمیمات فدراسیون والیبال هستیم.

 

فدراسیون والیبال لیگ برتر والیبال ایران تیم والیبال شهرداری ارومیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر