کد خبر: 424021 A

ایلنا: سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: در جام حذفی جای اشتباه نیست و می دانیم که در این جام، راه نزدیک‌تری به آسیا وجود دارد.

به گزارش ایلنا، حسین فرکی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر بادران در چارچوب جام حذفی گفت: ابتدا روز مربی را به همه مربیان تبریک می‌گویم. یکی از بزرگترین مربیان آقای پورحیدری است که امیدوارم هرچه سریع‌تر بهبودی خود را هم به دست بیاورند.

او افزود: می‌دانیم بادران تیم خیلی خوبی است. من با میثاقیان رفاقت دارم و این مصاف یک رقابت خوب برای ماست. در جام حذفی جای اشتباه نیست و می‌دانیم که در این جام، راه نزدیک‌تری به آسیا وجود دارد. هدف ما این است که از این مسیر کسب سهمیه کنیم و در نهایت امیدوارم به این هدف برسیم.

سایپا در پاسخ به این سوال که آیا تیمش تنها در جام حذفی به دنبال سهمیه آسیا است، گفت: فرقی ندارد. ما از هر مسیری که بتوانیم به هدف خود می‌رسیم. طبیعی است که برای رسیدن به هدف از لیگ هم استفاده می‌کنیم هرچند که کار در لیگ سخت‌تر است. راه ما در لیگ با توجه به هفته‌های گذشته سخت‌تر است. البته جام حذفی هم ساده نیست چون جام شگفتی‌هاست. بازی کردن در جام حذفی استرس بیشتری از لیگ دارد.

وی درپاسخ به این سوال که تعطیلی لیگ به او و تیمش کمک می‌کند، گفت: ممکن است کمک کند. تعطیلی می‌تواند تیم را از شرایط مسابقه دور کند. تعطیلی می‌تواند به بازیکنان آسیب بزند. حالا تیم‌هایی که در جام حذفی هستند یکی دو فرصت دارند که بتوانند در تعطیلی بازی کنند ولی نمی‌توان پیش بینی کرد که در این مقطع به نفع آنها خواهد شد. در کل این وقفه‌ها خوب نیست.

سرمربی سایپا در پاسخ به این سوال که چقدر احتمال می‌دهد از سمتش برکنار شود، اظهار کرد: هیچ اولتیماتومی به من داده نشده است. حتی یک بار هم صحبت نشده بلکه برعکسش اتفاق افتاده است. مدیران باشگاه بارها در رسانه‌ها از من حمایت کرده‌اند. اگر شکست خورده‌ایم، حقمان شکست نبوده و روند ما رو به جلو است. اینکه من جایی هم گفته باشم که خواسته‌هایم برآورده نشده ربطی به باشگاه ندارد. خیلی بازیکنان را می‌خواستیم که نشد و الان آنها سکونشین تیم‌های بزرگ هستند. حرف من متوجه این مسئله است وگرنه مدیران باشگاه زحمت خود را کشیده‌اند. متاسفانه ما در این بخش نتوانستیم رضایت مندی لازم را داشته باشیم. امیدوارم در نیم فصل بازیکنانی را بگیریم که به ما کمک کنند.

 

جام حذفی سایپا حسین فرکی نشست خبری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر