کد خبر: 415374 A

ایلنا: کاپیتان تیم ملی فوتسال در دیدار رده بندی رقابت‌های جام جهانی2016 کلمبیا، خداحافظی می‌کند.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، محمد کشاورز، کاپیتان تیم ملی فوتسال کشورمان تصمیم گرفته تا از بازی‌های ملی خود در دیدار رده بندی جام جهانی فوتسال کلمبیا خداحافظی کند.

 متن پیام خداحافظی کاپیتان محمد کشاورز به شرح زیر است:

سلام. امروز در روز تاریخی فوتسال کشور و حضور در بازی رده بندی جام جهانی کلمبیا(ایران/پرتغال) یک تصمیم بزرگ گرفته‌ام. تصمیمی که قبل از جام جهانی به آن فکر کرده بودم و الان برای اجرای آن مصمم هستم. امروز آخرین حضورم  است که در خدمت تیم ملی هستم و خداحافظی رسمی خود را از بازی‌های ملی اعلام میکنم.

بیش از ١٣ سال با افتخار و عشق در خدمت تیم ملی بوده‌ام و برای سر بلندی کشور و مردم خوب و عزیزم از هیچ  تلاش و کوششی دریغ نکرده‌ام. امروز که از تیم ملی خداحافظی می‌کنم خوشحالم که به لطف خدا و دعای  شما مردم عزیز آرزوی دیرینه‌ام که شکست برزیل پرافتخار‌ترین تیم دنیا و حضور در جمع چهار تیم برتر دنیا و انشاالله ایستادن بر سکوی جهانی بوده تحقق یافته و از این بابت خدا را شکر می‌کنم.

به نظرم حال وقت آن رسیده که فرصت را به جوان‌ترها داد تا برای آینده فوتسال کشور بیش از پیش خوشبین باشیم. امروز را همچون روز اول حضور در تیم ملی  هیچگاه فراموش نمی‌کنم. تمام انگیزه من در تیم ملی کسب افتخار برای کشورم و شاد کردن مردم بوده و در زمان‌ها و بازی‌هایی که موفق به این امر شده‌ام از خدا ممنونم و آن را وظیفه خود دانسته و در زمان‌هایی که علی رغم تمام تلاشم  ناموفق بوده‌ام عذر خواهی می‌کنم.

در این سال‌ها افراد زیادی به من کمک کرده‌اند که تعدادشان بسیار زیاد است که از تک تکشان تشکر می‌کنم و خود را مدیون آن‌ها می‌دانم. در پایان تشکر اصلی را از شما مردم بزرگ کرده که همیشه حامی من و تیم ملی فوتسال بوده‌اید که مطمئنم نمی‌توان محبت شما را جبران کنم.

برای تیم ملی کشورم در بازی پیش رو( رده بندی جام جهانی) و بازی‌های آینده آرزوی موفقیت دارم.

محمد کشاورز. دهم/ مهر/ ١٣٩٥ کلمبیا.

گفتنی است، محمد کشاورز در چهار دوره از رقابت‌های جام جهانی(2004-2008-2012-2016)، شش دوره از رقابت‌های جام ملت‌های فوتسال آسیا(2004-2008-2009-2010-2012-2016)، دو دوره از بازی‌های المپیک آسیایی سالنی در سال‌های 2007-2014، سه دوره از مسابقات گرند پریکس برزیل، حضور داشته و همچنین عنوان  بهترین بازیکن سال آسیا را در سال 2001 و  دو با حضور در جمع 10 بازیکن برتر جهان را به خود اختصاص داده است.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون، محمد کشاورز-کاپیتان تیم ملی فوتسال کشورمان تصمیم گرفته تا از بازیهای ملی خود در دیدار رده بندی جام جهانی فوتسال کلمبیا خداحافظی کند.
متن پیام خداحافظی کاپیتان محمد کشاورز به شرح زیر است:
سلام. امروز در روز تاریخی فوتسال کشور و حضور در بازی رده بندی جام جهانی کلمبیا(ایران/پرتغال) یک تصمیم بزرگ گرفته ام. تصمیمی که قبل از جام جهانی به آن فکر کرده بودم و الان برای اجرای آن مصمم هستم. امروز آخرین حضورم  است که در خدمت تیم ملی هستم و خداحافظی رسمی خود را از بازیهای ملی اعلام میکنم. 
بیش از ١٣ سال با افتخار و عشق در خدمت تیم ملی بوده ام و برای سر بلندی کشور و مردم خوب و عزیزم از هیچ  تلاش و کوششی دریغ نکرده ام. امروز که از تیم ملی خداحافظی میکنم خوشحالم که به لطف خدا و دعای  شما مردم عزیز آرزوی دیرینه ام که شکست برزیل پرافتخار ترین تیم دنیا و حضور در جمع چهار تیم برتر دنیا و انشاالله ایستادن بر سکوی جهانی بوده تحقق یافته و از این بابت خدا را شکر میکنم. 
به نظرم حال وقت آن رسیده که فرصت را به جوانترها داد تا برای آینده فوتسال کشور بیش از پیش خوشبین باشیم. امروز را همچون روز اول حضور در تیم ملی  هیچگاه فراموش نمیکنم. تمام انگیزه من در تیم ملی کسب افتخار برای کشورم و شاد کردن مردم بوده و در زمانها و بازیهایی که موفق به این امر شده ام از خدا ممنونم و آن را وظیفه خود دانسته و در زمانهایی که علی رغم تمام تلاشم  ناموفق بوده ام عذر خواهی میکنم. 
در این سالها افراد زیادی به من کمک کرده اند که تعدادشان بسیار زیاد است که از تک تکشان تشکر میکنم و خود را مدیون آنها میدانم. در پایان تشکر اصلی را از شما مردم بزرگ کرده که همیشه حامی من و تیم ملی فوتسال بوده اید که مطمئنم نمیتوان محبت شما را جبران کنم. 
برای تیم ملی کشورم در بازی پیش رو( رده بندی جام جهانی) و بازیهای آینده آرزوی موفقیت دارم.
محمد کشاورز. دهم/ مهر/ ١٣٩٥ کلمبیا.
گفتنی است، محمد کشاورز در چهار دوره از رقابتهای جام جهانی(2004-2008-2012-2016)، شش دوره از رقابتهای جام ملتهای فوتسال آسیا(2004-2008-2009-2010-2012-2016)، دو دوره از بازیهای المپیک آسیایی سالنی در سالهای 2007-2014، سه دوره از مسابقات گرند پریکس برزیل، حضور داشته و همچنین عنوان  بهترین بازیکن سال آسیا را در سال 2001 و  دو با حضور در جمع 10 بازیکن برتر جهان را به خود اختصاص داده است.
فدراسیون فوتبال خداحافظی تیم ملی فوتسال محمدرضا کشاورز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر