کد خبر: 413298 A

همسر هادی نوروزی در گفت‌وگو با ایلنا:

ایلنا: یک‌سال از رفتن کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گذشت. مراسم سالگرد این بازیکن قرار است در محل زادگاهش برگزار شود.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، تقریبا یک سال از رفتن هادی نوروزی گذشت. همسرش می‌گفت بگویید رفتن هادی، نگویید فوت ناگهانی! هنوز این اتفاق را باور نمی‌کنم. با حوصله با ما حرف می‌زد و البته آرام. هانی و هانا عقب ماشین خواب بودند و دوست نداشت صدایش را بشنوند. صحبت‌های معصومه ابراهیم‌پور با خبرنگار ورزشی ایلنا را در می‌خوانید:

هادی بی‌حاشیه بود

هادی خیلی آرام و بی‌حاشیه بود. حضورش اینقدر پررنگ بود که صحبت کردن در موردش خیلی سخت است. همه می‌گویند چقدر زود گذشت اما برای ما سه نفر هر ثانیه‌اش هزار سال گذشته و هنوز به نبودنش عادت نکردیم. وقتی هفته‌ای دو روز هتل بود باز هم برای‌مان سخت می‌گذشت چه برسد حالا که دیگر برنمی‌گردد. هفده سالم بود که با هادی به تهران آمدیم. برای شرکت در تمرینات پرسپولیس و ماندن در این تیم. من و هادی و هانی با هم بزرگ شدیم. سختی‌های خیلی زیادی داشتیم. خیلی از مشکلات را با هم گذراندیم. با رفتنش تمام زندگی‌مان زیرو رو شد.

نگران پسرم هستم

بچه‌ها به پدرشان وابستگی خاصی داشتند. هانا یک سال و چند ماه داشت و هانی 8 ساله بود. هانی بیشتر با پدرش بود. تمام اخلاق و رفتار او را در خود دارد. هنوز بعد از گذشت یک سال باور نمی‌کند پدرش نیست. چند وقت پیش توی اتاقش گریه می‌کرد. اما اکثر وقت‌ها همه‌اش را توی خودش می‌ریزد. از هادی برای خواهرش می‌گوید. نگران هانا نیستم او هانی را دارد. اما هانی، پسرم کسی را ندارد.

خیلی‌ها می‌گفتند همسر هادی ادا در می‌آورد

خیلی‌ها می‌گفتند همسر هادی ادا در می‌آورد اما ما زندگی‌مان را از سن خیلی کم با هم ساختیم و به شدت به هم وابسته بودیم. خدا برای کسی این اتفاق را نخواهد. خیلی‌ها از بیرون ما را می‌بینند و فکر می‌کنند خانواده‌های فوتبالیست‌ها مشکلی ندارند.

چهره خیلی‌ها که روز اول بودند را به خاطر نمی‌آورم

دوستان وفادار هادی همیشه به ما سر می‌زنند. خانواده‌ام هم تا حالا کنارم بودند. خیلی‌ها آمدند و رفتند. خیلی‌ها هم فقط روزهای اول بودند. آمدند که فقط توی دوربین باشند و حرف زدند. دیگر چهره‌شان را به یاد ندارم. ما خیلی وقت‌ها مخصوصا وقتی که بیشتر از آن اتفاق می‌گذشت، کم آوردیم.

هادی دینش را به پرسپولیس ادا کرد

مسئولان باشگاه هم هر از چند گاهی سراغ می‌گیرند. هادی پرسپولیسی بود. فقط 6 ماه بازیکن نفت بود که حتی جلوی پرسپولیس هم بازی نکرد. هادی دینش را به پرسپولیس ادا کرد.

خودم رفتن هانی به تمرینات را کم کردم

رفتن هانی به تمرینات را خودم کم کردم. وقتی می‌رود توی جکوزی و استخر دوست دارد پدرش را کنارش ببیند. بارها دوستان هادی درخواست کرده‌اند هانی را با خودشان به تفریح و دریا و تمرین ببرند اما نگذاشتم. خیلی لطف دارند اما نمی‌توانند جای پدر هانی را برایش پر کنند.

خیلی‌ها در حد وعده‌های‌شان باقی ماندند

هدایتی وعده نداد و عمل کرد. تنها کسی است که همیشه کنار خانواده هادی نوروزی بوده است. اما خیلی‌ها هم فقط در حد وعده ماندند. نمی‌خواهم مراسم هادی وارد حاشیه شود. هادی بزرگ و بدون حاشیه بود.

دلم می‌خواهد هانی شماره 24 پرسپولیس را بپوشد

خیلی از تیم‌ها پسرم را می‌خواهند اما من به خاطر حفظ نام هادی منتظر پرسپولیس هستم. چون خودشان گفته بودند. دلم می‌خواهد پسرم پیراهن شماره 24 را بپوشد.

گفتند مراسم برگزار کن ما هزینه‌ها را پرداخت می‌کنیم

می‌خواستم برای مراسم سالگرد هادی سنگ تمام بگذارم. وظیفه داشتم خودم برایش مراسم بگیرم. اما به خاطر هواداران پرسپولیس و باشگاه، برای رخصت گرفتن از این باشگاه با آنها مشورت کردم. گفتند برگزار کن ما هزینه‌ها را پرداخت خواهیم کرد. هر چند من وظیفه دارم حتی اگر پرسپولیس هم کمک نکند سالگرد شوهرم را برگزار کنم. 

به گزارش ایلنا، مراسم سالگرد مرحوم هادی نوروزی، کاپیتان فقید تیم فوتبال پرسپولیس تهران، پنجشنبه 8 مهرماه در روستای کپورچال بابل برگزار خواهد شد.

 

 

 

باشگاه پرسپولیس پرسپولیس هواداران هادی نوروزی درگذشت هادی نوروزی خانواده هادی نورزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر