کد خبر: 413276 A

ایلنا: کارشناس فوتبال ایران معتقد است پرسپولیس شایسته برد مقابل سپاهان بود.

رسول کربکندی در مورد بازی دو تیم پرسپولیس و سپاهان به خبرنگار ورزشی ایلنا گفت:‌ پرسپولیس در این بازی بسیار خوب کار کرد. بازی در کل بسیار جذاب، دیدنی و با سرعت بالا بود. دو تیم شوت‌های زیادی به سمت دروازه‌های حریف زدند و ما موقعیت‌های زیادی در این بازی دیدیم.

وی ادامه داد: پرسپولیس شایسته برد بود اما دفاع سپاهان و همینطور دروازه‌بان این تیم روز خوبی نداشتند و گل‌های بدی دریافت کردند. سپاهان تغییرات زیادی داشته است و هفت یا هشت بازیکن این تیم تغییر کردند. ضمن اینکه بودجه سپاهان نصف شده است و ویسی از بازیکنان جوان و گمنام در تیمش استفاده می‌کند.

هجمه‌های زیادی علیه شجاع خلیل‌زاده شکل گرفته است و برخی معتقدند او در این بازی کم‌کاری کرده است، کربکندی در این‌باره گفت:‌ من اصلا این موضوع را نمی‌پذیرم و چنین اتهامی را قبول ندارم و فقط  معتقدم دفاع سپاهان روز خوبش نبود.

کارشناس فوتبال ایران  در مورد ذوب‌آهن، دیگر تیم اصفهان گفت: ذوب‌آهن فوق‌العاده خوب فوتبال بازی می‌کند. فوتبالی تک ضرب، زمینی و استفاده‌ از همه فضاها.

او در پاسخ به این سوال که چرا ذوب‌آهن نتوانسته نتیجه خوبی بگیرد، گفت: جدای از بحث اختلافی که بین ‌گل‌محمدی و آذری به وجود آمد برخی مسائل مثل مصدومیت حدادی‌فر و مظاهری باعث شده است ذوب‌آهن نتیجه خوبی نگیرد. به اعتقاد من این تیم آینده خوبی خواهد داشت و باید از یحیی گل‌محمدی حمایت شود. ذوب‌آهن بازیکنان جوان خوبی دارد و خوب هم فوتبال بازی می‌کند و باید به این تیم فرصت داد.

پرسپولیس سپاهان ذوب‌آهن شجاع خلیل‌زاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر