کد خبر: 413232 A

مدیر آکادمی پرسپولیس در گفت‌وگو با ایلنا:

ایلنا: مدیر آکادمی پرسپولیس امیدوارم است تیم‌های پایه این باشگاه خروجی خوبی برای تیم بزرگسالان داشته باشد.

مصطفی قنبرپور، مدیر آکادمی پرسپولیس در مورد دربی نوجوانان که با برد پرسپولیس همراه شد، به خبرنگار ورزشی ایلنا گفت:‌ بازی سختی برای ما بود. به تیم نوجوانان استقلال خسته نباشید و به بازیکنان و کادر فنی تیم خودمان تبریک می‌گویم. بازی‌ها ادامه دارد و برای تیم‌های پایه پرسپولیس مسائل اخلاقی و انضباطی بسیار مهم است. ما می‌خواهیم در رده‌های پایه پیشرفت داشته باشیم.

وی با بیان اینکه زمان کمی برای بستن تیم‌های پایه داشتیم، گفت:‌ جلساتی با مربی‌ها و کادر فنی تیم‌های پایه در مورد مسایل انضباطی داشتیم چون حساسیت خاصی در این مورد داریم. همدلی خوبی بین تیم‌های پایه وجود دارد و همین همدلی باعث شده است ما در رده پایه در رتبه‌های خوبی قرار بگیریم.

مدیر آکادمی باشگاه پرسپولیس گفت:‌ مدیریت باشگاه و برانکو نظر ویژه‌ای روی تیم‌های پایه دارد. امیدواریم اتفاق خوبی در پایه‌های پرسپولیس رقم بخورد و ما بتوانیم خروجی‌های خوبی از رده‌های پایه برای بزرگسالان داشته باشیم. البته در حال حاضر بازیکنی مثل حامد طاهرخانی داریم که در رده جوانان و امید بازی می‌کند و خوشبختانه مورد نظر برانکو هم هست. امیدواریم این اتفاق بیفتد که خروجی بیشتری برای تیم بزرگسالان داشته باشیم.

قنبرپور ادامه داد: برانکو خیلی سخت بازیکن گزینش می‌کند و من خوشحالم که اکنون یک بازیکن 17 ساله نظر او را جذب کرده است. پرسپولیس باشگاه بزرگی است و بازیکن جوانی مثل علیپور در حال حاضر جای خود را در تیم بزرگسالان پیدا کرده است. امیدوارم بازیکنان مستعد دیگر هم با تلاش خود بتوانند در رده بزرگسالان هم بازی کنند.

او در پایان گفت: به محض بازگشت برانکو به ایران زمینه برگزاری یکی دو بازی تدارکاتی بین تیم بزرگسالان و تیم‌های رده پایه را فراهم خواهیم کرد تا با این کار برانکو بتواند بازیکنان مستعد را برای حضور در تیم بزرگسالان انتخاب کند. 

 

پرسپولیس برانکو ایوانکوویچ رده نوجوانان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر