کد خبر: 401876 A

ایلنا: سرمربی آرژانتینی تیم ملی والیبال ایران گفت: در تورنمنت‌های قبلی فقط سه تیم قدرت زیادی داشتند، اما در این دوره از المپیک همه تیم‌ها با قدرت بالایی بازی کردند.

به گزارش ایلنا، رائول لوزانو پس از شکست 3 بر صفر ایران مقابل ایتالیا و ناکامی در صعود به مرحله نیمه نهایی المپیک 2016 ریو اظهار داشت: ایتالیا شایسته پیروزی بود و به‌همین خاطر به این تیم تبریک می‌گویم. باید این مسابقه را به دو بخش تقسیم کنیم، یکی تا نیمه دوم ست دوم که خیلی خوب بازی کردیم، اما در بخش دیگری اشتباهات زیادی داشتیم و نه در دفاع، نه در اسپک و نه در دریافت عملکرد خوبی نداشتیم.

وی افزود: ما در کل مسابقات عملکرد یکسانی داشتیم اما نتایجی که گرفتیم، بستگی به قدرت تیم مقابل داشت. شکست‌هایی که خوردیم هم به خاطر عملکرد ما نبود، بلکه به خاطر قدرت حریفان بود. در مرحله مقدماتی ما بهترین تیم در دفاع و یکی از بهترین تیم‌ها در دریافت توپ بودیم اما در حمله شرایط خوبی نداشتیم.

سرمربی آرژانتینی تیم ملی والیبال ایران ادامه داد: در تورنمنت‌های قبلی فقط سه تیم قدرت زیادی داشتند، اما در این دوره از المپیک همه تیم‌ها با قدرت بالایی بازی کردند. ایتالیا و آمریکا بسیار قدرتمند هستند، برزیل هم که میزبان است، نباید دست‌کم گرفته شود. بازی در المپیک با تمام تورنمنت‌ها متفاوت است و هر بازی با رقابت دیگر شرایط جدیدی دارد و باید با تاکتیک جدیدی وارد بازی شد.

رائول لوزانو المپیک2016
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر