کد خبر: 394965 A

ایلنا: تیم ملی والیبال بانوان ایران در دیداری دوستانه و تدارکاتی موفق به شکست قهرمان لیگ‌زنان اسلوونی شد.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال بانوان ایران خود را برای حضور شایسته در پنجمین دوره جام کنفدراسیون زنان آسیا آماده می کند.
اردوی برون مرزی تیم‌ملی والیبال بانوان ایران از یکشنبه هفته جاری در شهر ماریبور اسلوونی آغاز شده است و تا 14 تیرماه ادامه خواهد داشت.
تیم ملی والیبال بانوان ایران روز گذشته (سه شنبه) در سومین روز اردوی خود دیدار تدارکاتی با تیم «کبم بانک» قهرمان لیگ زنان کشور اسلوونی برگزار کرد که ملی پوشان ایران سه بر صفر به پیروزی رسیدند.
شاگردان مایدا چیچیچ سرمربی تیم ملی والیبال بانوان ایران در این دیدار در سه ست متوالی و با امتیازهای 25 بر 18، 25 بر 23 و 25 بر 23 به پیروزی رسیدند. تیم ایران در حالی برنده این دیدار تدارکاتی شد که شبنم علیخانی پاسور اول تیم به دلیل آسیب دیدگی (کشیدگی تاندون) بازی نکرد.
خبرنگار و عکاس یکی از رسانه های اسلوونی نیز در سالن مسابقه حضور داشت و دیدار تدارکاتی تیم ملی والیبال بانوان ایران و قهرمان سوپر لیگ اسلوونی پوشش خبری داد.
ملی‌پوشان ایران صبح روز گذشته نیز یک جلسه تمرین از ساعت 9 تا 11 در سالن «دراس» شهر ماریبور برگزار کردند.

تیم ملی والیبال بانوان امروز (چهارشنبه) استراحت دارد و از فردا تمرینات و ادامه دیدارهای دوستانه و تدارکاتی خود را پیگیری خواهد کرد.
شبنم علیخانی، ندا چملانیان، شکوفه صفری، مائده برهانی اصفهانی، فرزانه زارعی، فرزانه مرادیان، فرنوش شیخی، زینب گیوه، سارا اخلاقی، نیلوفر حجتی، مهسا صابری، مهدیه خواجه کلایی، سودابه باقرپور، نگار کیانی، مه تا یحیاپور و مهسا کدخدا 16 بازیکن شرکت کننده در این اردوی برون مرزی هستند.
مایدا چیچیچ به عنوان سرمربی، فاطمه عبدالهی، زهرا واحدی و نیلوفر ابراهیمی (مربیان جوان برای کسب تجربه)، ساجده سروش (فیزیوتراپ)، سحر محمدیاری (ماساژور)، مریم فراتی (آنالیزور) و سپیده سادات هاشمی به عنوان سرپرست، تیم ملی والیبال ایران را در این اردو همراهی می کنند.
پنجمین دوره مسابقات جام کنفدراسیون والیبال آسیا در گروه زنان به میزبانی ویتنام و با حضور هشت تیم برتر آسیا از 24 شهریورماه آغاز می شود و با معرفی تیم های برتر در 30 شهریورماه به پایان خواهد رسید.
تیم ملی والیبال بانوان ایران در دور مقدماتی این رقابت‌ها با تیم های ویتنام (میزبان)، تایلند و چین تایپه همگروه است. در دیگر گروه مقدماتی نیز تیم های چین، کره جنوبی، ژاپن و قزاقستان با هم رقابت می‌کنند.

 

اسلوونی فدراسیون والیبال تیم ملی بانوان اردوی آماده سازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر