کد خبر: 394938 A

ایلنا: رییس فدراسیون فوتبال اعلام کرد کیفیت چمن ورزشگاه تختی خوب نیست.

به گزارش ایلنا، نوزدهمین همایش تجلیل از افسران ورزش نزاجا صبح امروز برگزار شد. این مراسم با حضورفرمانده نیروی زمینی، ورزشکاران، ملی پوشان و پیشکسوتان در سالن شهید مطهری ستاد فرماندهی نیروی زمینی برگزار شد.

امیر حیدری( جانشین فرماندهی نیروی زمینی) امیر حسن پور(مدیر تربیت بدنی نزاجا) محمود خوردبین(سرپرست تیم پرسپولی)، سردار باران چشمه(رئیس تربیت بدنی نیروهای مسلح)، مهدی تاج(رئیس فدراسیون فوتبال)، حسین اخوت( سرپرست تیم ملی امید)، حسین شمس(سرمربی سابق تیم ملی فوتسال)، مجید نامجو مطلق(پیشکسوت فوتبال)، الهه احمدی (ملی پوش تیم تیر اندازی)، مجتبی تقوی(پیشکسوت فوتبال) و ... از حاضران در این مراسم بودند. محمد حسین میثاقی مجری این همایش بوده است.

مهدی تاج، رییس فدراسیون فوتبال در حاشیه این مراسم به خبرنگار "ورزش سه" گفت: چنین مراسم هایی خوب است و به ورزش کشور کمک می کند. وقتی ما می توانیم فینال جام حذفی فوتبال را لب مرز و در شهر خرمشهر برگزار کنیم، نشان از امنیت کشورمان دارد. نیروهای مسلح در این باره زحمت می کشد و ما استفاده اش را می کنیم. جا دارد از همه این عزیزان تشکر کنم. شخصا هرساله به این مراسم می آیم.

وی درباره محرومیت هواداران استقلال در بازی نخست لیگ برتر بیان کرد: من هم به عنوان رییس فدراسیون فوتبال از این محرومیت ناراحت هستم. توصیه می کنم کمیته انضباطی از این پس به جای اینکه هواداران را محروم کند، طور دیگری جریمه یا تنبیه در نظر بگیرد که از جذابیت فوتبال کم نشود.

رییس فدراسیون فوتبال درباره کیفیت نامناسب زمین ورزشگاه تختی عنوان کرد: قبول دارم که زمین ورزشگاه تختی خوب نیست اما چاره دیگری نداریم. در حال حاضر به غیر از آزادی فقط ورزشگاه تختی را برای بازی های بزرگ در تهران در اختیار داریم. باید فعلا با این شرایط ادامه دهیم تا شرایط ورزشگاه های دیگر بهتر شود.

تاج با تمجید از باشگاه نیروی زمینی گفت: این باشگاه تلاش های زیادی در امر ورزش و به خصوص فوتبال انجام می دهد. این باشگاه در کنار بحث قهرمانی مسائل همگانی را نیز پیگیری می کند که ارزشمند است. ما به خاطر بازیکنان سرباز با باشگاه نیروی زمینی تعامل داریم.

رییس فدراسیون فوتبال با اشاره به مشکل سربازان برای حضور در تیم ملی تاکید کرد: امیدوارم با  مساعدت آقای باران چشمه مشکل بازیکنان سرباز برای حضور در تیم ملی حل شود. هیات رییسه فدراسیون مصوب کرده اگر بازیکن سربازی حق حضور در تیم ملی پیدا نکرد، در تیم باشگاهی اش هم نمی تواند بازی کند. پس لازم است این موضوع حل شود

 

بازی رئیس فدراسیون فدراسیون فوتبال فوتبال تربیت بدنی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر