کد خبر: 392884 A

ایلنا: معاون بانوان وزارت ورزش و جوانان گفت: ورزش بانوان آینده بسیار خوبی در ایران پیش رو دارد و با حمایت‌هایی که در سال‌های اخیر از این قشر صورت گرفته دستاوردهای بزرگی نیز به دست آمده

رباب شهریان در حاشیه بازدید از اردوی دو تیم اعزامی به پارالمپیک 2016 ریو اظهار داشت: ما امروز به منظور بازدید از روند آمادگی تیم‌های والیبال نشسته بانوان و تیراندازی به محل فدراسیون جانبازان و معلولین آمدیم و تمام تلاش‌مان بر آن است که بتوانیم از همه پتانسیل موجود برای حمایت از تیم‌های اعزامی به پارالمپیک استفاده کنیم.

وی افزود: ورزش بانوان آینده بسیار خوبی در ایران پیش رو دارد و با حمایت‌هایی که در سال‌های اخیر از این قشر صورت گرفته دستاوردهای بزرگی نیز به دست آمده که بسیاری از آنها برای نخستین‌بار در ورزش بانوان ایران به وقوع پیوسته است که این مسئله نشان دهنده حمایت وزارت ورزش و جوانان از ورزش بانوان است.

معاون امور ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان با اشاره به پرچمداری عشرت کردستانی عضو تیم والیبال نشسته در بازی‌های پارالمپیک ادامه داد: این مسئله می‌تواند یک افتخار برای کاروان ایران باشد. خوشبختانه در موضوع اهدای پاداش‌ها نیز یکسان‌سازی خوبی صورت گرفته است و سعی کرده‌ایم نگاه برابری به ورزشکاران المپیکی و پارالمپیکی داشته باشیم. بانوان ایرانی توانمندی زیادی در ورزش دارند و اگر فرصت لازم در اختیارشان قرار بگیرد می‌توانند افتخارآفرینی‌های زیادی کسب کنند.

شهریان با اشاره به حضور چند نماینده مجلس در تمرینات امروز ورزشکاران پارالمپیکی تصریح کرد: خوشبختانه این نمایندگان نیز توجه خوبی به این قشر از جامعه دارند. با توجه به اینکه به بازی‌های المپیک و پارالمپیک نزدیک می‌شویم سعی‌مان بر آن است که بازدیدهای بیشتری را در دستور کار قرار بدهیم تا از نزدیک در جریان وضعیت ورزشکاران قرار بگیریم و مشکلات آنها را تا حد توان برطرف کنیم.

 

ایران جانبازان معاون وزارت ورزش و جوانان ورزش بانوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر