کد خبر: 384390 A

ایلنا: تمرین نوبت عصر امروز (شنبه) تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت 17:30 در زمین چمن ورزشگاه شهید کاظمی برگزار شد.

به گزارش ایلنا، تمرین نوبت عصر امروز (شنبه) تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت 17:30 در زمین چمن ورزشگاه شهید کاظمی برگزار شد.

* پیش از آغاز تمرین، به‌مانند روزهای گذشته هواداران زیادی که برای تماشای تمرین به ورزشگاه آمده بودند از ساعت‌ها قبل منتظر حضور در ورزشگاه شهید کاظمی بودند. تعداد تماشاگران حاضر در ورزشگاه به بیش از هزار و 500 نفر می‌رسید.

* هواداران به‌خاطر ادامه حضور مهدی طارمی در پرسپولیس، بسیار خوشحال بودند و برای حمایت از این بازیکن بنری به محل تمرین آورده بودند. هواداران پرسپولیس همچنین برای حمایت از علی پروین و علی کریمی نیز بنری در ورزشگاه شهید کاظمی نصب کرده بودند. 

* وحید امیری که در این فصل به جمع سرخپوشان اضافه شده است، دومین جلسه تمرینی خود را با سرخپوشان پشت سر گذاشت. از زمانی که هواداران امیری را در زمین دیدند به‌شدت او را تشویق کردند و این بازیکن نیز در پاسخ به تشویق آنها بوسه‌ای بر پیراهنش زد.

* هواداران پرسپولیس در دقایق ابتدایی تمرین علیه علیرضا منصوریان، سرمربی استقلال شعار دادند که محمود خوردبین سرپرست تیم مانع از ادامه شعار آنها علیه منصوریان شد. 

* امروز در حالی که برانکو لباس قرمز بر تن داشت پس از اینکه مطلع شد اعضای کادرش یکدست لباس سفید رنگ به تن دارند، خیلی زود لباس خود را تعویض کرد تا با آنها هماهنگ باشد. 

* بازیکنان به‌مدت 20 دقیقه حرکات کشش و نرمشی انجام دادند و سپس به دو گروه تقسیم شدند و کار با توپ و کارهای ترکیبی انجام دادند. تمرین بعدی پرسپولیس زیر نظر برانکو دنبال شد، بدین ترتیب که بازیکنان در سه دسته مختلف تقسیم شدند. دسته اول کار در دروازه‌های کوچک را انجام می‌دادند، دسته دوم به کارهای ترکیبی و حفظ توپ پرداختند و دسته آخر نیز سانتر از جناحین و شوت به سمت دروازه را مرور می‌کردند.

* هواداران پرسپولیس در حاشیه تمرین امروز به‌شدت برانکو و بازیکنان این تیم را تشویق می‌کردند و برای دقایقی نیز احمدرضا عابدزاده، دروازه‌بان سابق پرسپولیس را نیز تشویق کردند. 

* رامین رضاییان به‌مانند روزهای گذشته باز هم در تمرین غایب بود.

* 2 بازیکن تستی در تمرین حضور داشتند.

* محمد آرام‌طبع بازیکن جدید پرسپولیس مثل سه روز گذشته در تمرین این تیم حاضر بود و در کنار سرخپوشان به تمرینات گروهی پرداخت. 

* احمد نوراللهی که در تمرینات روزهای نخست پرسپولیس مصدوم شده بود، پس از رفع مصدومیت امروز در تمرین گروهی حضور یافته و همراه بازیکنان پا به توپ شد. 

* آنتونی گولچ، مدافع کروات جدید پرسپولیس در اواخر تمرین با صلاحدید کادر فنی از تمرینات گروهی خارج شد و به‌صورت اختصاصی به تمرین پرداخت. 

* تمرین فردای پرسپولیس از ساعت 18 بدون حضور خبرنگاران و هواداران در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار خواهد شد.

 

باشگاه پرسپولیس اخبار پرسپولیس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر