کد خبر: 379789 A

تورنمنت بین‌المللی یونان – G1

ایلنا: ملی‌پوشان تکواندوی ایران در تورنمنت بین‌المللی یونان موفق شدند به مدال طلا دست پیدا کنند.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت فدراسیون تکواندو، دومین روز از ششمین دوره تورنمنت بین‌المللی یونان (G1) از صبح امروز (شنبه) با مبارزات 181 تکواندوکار در رده سنی بزرگسالان به میزبانی شهر «تسالونیکی» یونان در حال برگزاری است که آرمین هادی پور، هوگوپوش وزن اولی کشورمان بر سکوی نخست ایستاد.

هادی پور، برای کسب نشان زرین وزن 54- کیلوگرم، پس از یک دور استراحت، «ایوناس» از یونان را 18 بر یک برد و در فینال نیز با نتیجه 13 بر 2 از سد «جک وولی» از ایرلند گذشت.

همچنین فرزان عاشورزاده تکواندوکار وزن 58- کیلوگرم کشورمان، پس از ی کدور استراحت، به مصاف «مکس کارتر» از انگلیس رفت و در یک رقابت یکطرفه 12 بر یک برنده شد و پس از آن در مرحله پایانی توانست با شکست «الفریوس فکیبوس» از یونان (14-2) به مدال طلا دست پیدا کند.

سجاد مردانی، هوگوپوش وزن 87+ کیلوگرم کشورمان پس از ی کدور استراحت، ابتدا «هنری کوکی» از انگلیس را 10 بر 6 برد، سپس «اولگ کوژنتکوف» از روسیه را در راند طلایی از پیش رو برداشت اما در فینال این رقابت ها 3 بر یک نتیجه را به «عبدل عیسی اف» از نیجریه واگذار کرد و نایب قهرمان شد.

پیش از کیمیا علیزاده و خدابخشی موفق به کسب مدال طلا شده بودند.

تورنمنت بین‌المللی یونان G1 است و به دارندگان مدال طلا، نقره و برنز به ترتیب 10، 6 و 3.6 امتیاز برای رنکینگ المپیکی و جهانی تعلق می‌گیرد.

 

ایران روسیه مدال طلا یونان طلا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر