کد خبر: 379743 A

ایلنا: نشست هیات رئیسه فدراسیون فوتبال بعدازظهر امروز در آکادمی ملی فوتبال برگزار شد.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، نشست هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال بعدازظهر امروز (شنبه) در آکادمی ملی فوتبال برگزار شد. در این نشست مهدی تاج، علی کفاشیان، الهه عرب‌عامری، علیرضا اسدی، حیدر بهاروند، فریدون اصفهانیان، محمود شیعی، عبدالکاظم طالقانی و هدایت ممبینی حضور داشتند و اعضا به بررسی برنامه‌های مختلف پرداختند.

مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال در ابتدای نشست در خصوص آخرین وضعیت تیم ملی فوتبال گفت: پیش از انتخابات سرمربی تیم ملی استعفا کرده بود و درخواست پذیریش استعفایش را داشت. حتی پس از برگزاری انتخابات پیگیر موضوع استعفایش شده و در همین راستا نشست‌ها و مذاکرات طولانی با وی انجام شد و تمامی مسائل مربوط به تیم ملی مورد بررسی قرار گرفت.

وی عنوان کرد: اکثر مذاکرات ما در رابطه با شرایط آماده‌سازی تیم و وضعیت رقبای ایران و همچنین هزینه‌های انجام شده برای سایر رقبا در مقابل ایران بود. در نشست‌های خود مرتباً تیم‌ها و شرایط‌شان را مورد تحلیل و بررسی قرار دادیم و در خصوص مسائل مختلف تیم ملی به بحث و تبادل نظر پرداختیم و در نهایت از مربیان تیم ملی خواستیم خود را آماده بازی‌های سخت کنند و با تمام توان خود به مصاف حریفان بروند. البته ما نیز تمام تلاش خود را برای آماده‌سازی تیم ملی انجام خواهیم داد.

تاج با تشریح بازی‌های تیم ملی خطاب به اعضای هیئت رئیسه گفت: چهار دیدار اول تیم ملی برای ما بسیار حائز اهمیت است و باید بهترین نتایج را در دیدارهای اولیه به دست آوریم. البته چهار بازی اول بسیار نزدیک است. بازی با قطر روز 11 شهریورماه در تهران، چین 16 شهریورماه در چین، 15 مهرماه به میزبانی ازبک‌ها دیدار حساسی خواهیم داشت و 20 مهرماه بازی با تیم کره‌جنوبی در تهران برگزار خواهد شد که این دیدارها برای ما بسیار مهم است و باید با یک مدیریت درست شرایط خوبی را برای تیم ملی فراهم کنیم تا نتایج مطلوبی را به دست آورند.

رئیس فدراسیون فوتبال افزود: بسیاری از مسائل مالی مربوط به حقوق و دستمزد، پرداخت پاداش‌ها و موارد مربوط به زمین تمرینی، اردوهای خارجی و داخلی و برگزاری دیدارهای دوستانه در حال برنامه‌ریزی است تا بتوانیم در حد توان خود بهترین شرایط را برای تیم ملی و به بهترین نحو ممکن مهیا کنیم.

وی در ادامه با تأکید بر اینکه مردم به تیم ملی فوتبال علاقه بسیاری دارند، گفت: همه ما تلاش می‌کنیم تا بهترین شرایط را برای تیم ملی فراهم کنیم. خوشبختانه نظم و انضباط خوبی در تیم ملی وجود دارد و با اجرای برنامه‌های تیم ملی، امیدوارم نتایج خوبی بگیریم. مردم علاقه زیادی به تیم ملی فوتبال دارند و با رفتن تیم ملی به جام جهانی، این تیم می‌تواند موجی از شادی در جامعه ایجاد کند و همه ما وظیفه داریم بیشترین تلاش خود را برای این مهم به کار ببندیم.

تاج گفت: از محمدرضا ساکت خواستم علاوه بر پیگیری مدیریت و مسائل حوزه سرپرستی، مسائل مربوط به تیم ملی را پیگیری کند که وی هفته گذشته نشست مفصلی را با اعضای کادر فنی تیم ملی برگزار کرد و شرح وظایف همه افراد مشخص شد. امیدوارم بتوانیم به خوبی برنامه‌های تیم ملی را به مرحله اجرا برسانیم.

 

بازی تیم ملی فدراسیون فوتبال فوتبال قطر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر