کد خبر: 379698 A

با اعلام رودکی

مدیر تیم‌های ملی جودو گفت: نصرت‌خان ولی‌اف سرمربی ازبکستانی تیم ملی تا پایان المپیک ۲۰۱۶ کارش را با قدرت در تیم ملی کشورمان ادامه می‌دهد و هیچگونه تغییری در تیم ملی نخواهیم داشت.

به گزارش ایلنا، محمدرضا رودکی که یک روز زودتر از ملی پوشان از اردوی بلاروس به تهران بازگشته در گفت‌وگو با سایت فدراسیون جودو و کوراش اظهار داشت: پروسه انتخاب سرمربی تیم ملی قبلا طی شده و نصرت خان ولی‌اف با پیشنهاد کمیته فنی فدراسیون و تایید معاون قهرمانی وزارت ورزش و جوانان به عنوان سرمربی تیم ملی جودو ایران تا المپیک ریو انتخاب شده و اکنون نیز با قدرت کارش را ادامه می‌دهد.

وی گفت: در اردوی بلاروس و قبل از آن آنتالیا کنار وی حضور داشتم و دیدم که نصرت خان ارتباط بسیار خوبی با جودوکاران برقرار کرده و یقیناً مورد تأیید است که به عنوان سرمربی تیم ملی کشورمان انتخاب شده است.

رودکی به اردوی بلاروس اشاره کرد و گفت: اگر چه رسماً 18 کشور در این اردو حضور داشتند اما در حقیقت جودوکاران بیش از 20 کشور در این کمپ با یکدیگر تمرینات مشترکی را برگزار کردند و بسیار موثر بود و یقیناً این اردوهای مشترک در بالا بردن توان جودکاران ما و آمادگی ایشان تاثیر بسزایی دارد.

مدیر تیم‌های ملی جودو درباره حضور زود هنگام خود در ایران گفت: من برای هماهنگی جهت تشکیل اردوی اسپانیا و روسیه باید زودتر می‌آمدم و تیم ملی هم بامداد فردا وارد تهران خواهد شد.

 

نصرت‌خان سرمربی تیم ملی جودوی ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر