کد خبر: 373647 A

هواداران سپاهان باید به من کمک کنند تا تیم‌شان موفق شود

ایلنا: سرمربی سابق استقلال خوزستان گفت:‌در طول فصلی که گذشت هواداران برای قهرمانی همدل بودند و باشگاه نیز حرفه‌ای عمل کرد. با این وجود دیگر احساس خوبی نداشتم و حس کردم که تیم شاید شرایط آسیایی بودن را نداشته باشد.

عبدالله ویسی پس از پایان تمرین امروز تیم ملی فوتبال در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با تلاشی که بازیکنان ما در خوزستان انجام دادند و همدلی که بین تماشاگران و مردم ایجاد شد، با کمک باشگاه استقلال خوزستان که حرفه‌ای نیز عمل کرد، به قهرمانی رسیدیم، ولی بعد از آن احساسم، احساس خوبی نبود و به نظرم تیم شرایط حضور در آسیا را نداشت.

وی افزود: با مدیر باشگاه و هیأت مدیره صحبت کردم و حالا هم از هواداران خوزستانی عذرخواهی می‌کنم و امیدوار هستم مردم از دست من ناراحت نباشند. من نمی‌توانستم در استقلال خوزستان کار کنم و مأموریت من در این تیم تمام شده بود.

سرمربی جدید سپاهان در پاسخ به این سوال که چه تدابیری برای حاشیه‌های این تیم دارید، گفت: مردم اصفهان اگر تیمشان را دوست دارند باید به سپاهان کمک کنند، من می‌روم که انقلابی در سپاهان به وجود بیاورم و 9-8 سال در آنجا بازی کرده‌ام. از مردم می‌خواهم کاری به شخص و نفر نداشته باشند و از تیم خودشان حمایت کنند.

وی همچنین درخصوص برخورد گرمش با کی‌روش و اینکه آیا ممکن است ملی‌پوشان به سپاهان بپیوندند، گفت: همه این بازیکنان قابل احترام هستند و هر کدام که بخواهند به سپاهان بیایند، با قلب و آغوش باز از آنها استقبال می‌کنم. کی‌روش هم دوست من است و من دوست دارم او بماند و در جام جهانی با تیم ملی باشد و اتفاقاً از او خواستم که به من کمک کند چون سپاهان یک تیم کاملاً حرفه‌ای است که او نیز قبول کرد.

ویسی در خصوص اینکه چه برنامه‌ای برای محرم نویدکیا دارد، گفت: با او جزئی صحبت کردم و باید ببینم که چگونه می‌تواند به ما کمک کند.

وی در پاسخ به این سؤال که چه پستی برای نویدکیا در نظر گرفته است، گفت: هنوز فکر خاصی نکرده‌ام و اگر او خواست در تیم باشد در خدمتیم و اگر نه، این دیگر به مسئولان باشگاه برمی‌گردد و من در کار مدیریت دخالت نخواهم کرد.

سرمربی فصل گذشته استقلال خوزستان، در پاسخ به این سؤال که خواسته شما از این باشگاه چه بود، گفت: وقتی تیم قهرمان می‌شود انتظارات بالا می‌رود، فضا دیگر مناسب نیست و قرارداد بازیکنان ما بسیار پایین بود. 5 میلیارد برای تیم هزینه شده بود که به درد ما نمی‌خورد، من خواسته بودم که تیم بودجه‌اش بالا برود و در حد باشگاه آسیایی شود، اما این اتفاق نیفتاد؛ هرچند باشگاه زحمتش را کشید. من هم در خوزستان مربی‌گری، سرمربی‌گری و بازی کرده‌ام و دینم را به آنجا ادا کرده‌ام.

خبرنگاری گفت: البته پیشنهاد سپاهان هم شما را وسوسه کرده بود که ویس پاسخ داد: 5 تیم دیگر با من صحبت کرده بودند، ولی من به آنها برنامه نداده بودم. من سپاهان را دوست داشتم و امروز هم به باشگاه گفتم که استقلال خوزستان اولویت اول و دوم من بود، ولی قسمت نشد که آنجا بمانم.

وی در خصوص اینکه سپاهانی‌ها به کم‌تر از قهرمانی راضی نیستند، گفت: این تیم ریشه‌دار است و معلوم است چنین انتظاری درست خواهد بود.

ویسی در پاسخ به این سؤال که آیا قولی به هیأت‌مدیره سپاهان داده، گفت: مگر دیوانه باشم که بخواهم قولی بدهم، اما مطمئناً دوست دارم تیمم در رتبه‌های بالای جدول باشد.

 

 

تیم ملی فوتبال کارلوس کی روش استقلال خوزستان سپاهان اصفهان عبدالله ویسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر