کد خبر: 373115 A

راند اول مسابقات موتورکراس قهرمانی کشور-بابلسر

ایلنا: مسابقات موتور کراس قهرمانی کشور، روز جمعه با قهرمانی تیم تهران در شهر بابلسر برگزار شد.

به گزارش ایلنا و به نقل از  روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی کشور، در اولین راند این مسابقات که با حضور محمود صیدانلو رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی کشور و هیات اجرایی مسابقات برگزار شد، تیم تهران در رده تیمی بیشترین امتیاز را به دست آورد و به مقام قهرمانی قهرمانی دست یافت.

نتایج راند اول مسابقات قهرمانی کشور به شرح زیر است:

در 65cc محمدحسین دانش‌پژوه، میلاد هادی‌نژاد و پوریا ثابتی‌فر به ترتیب مقام اول تا سوم را به دست آوردند.

در موتورهای 85cc محمد خدادادی از لرستان، مجتبی ارشدی از فارس و پیمان علیزاده از تهران توانستند مقام اول تا سوم را به دست آورند.

در رده جوانان و موتورهای250cc علی گوشه‌نشین از فارس، مجتبی شجاعی از مازندران و رضا نادری از تهران حائز رتبه‌های اول تا سوم شدند.

همچنین در 450cc جوانان امیر ثابتی‌فر از تهران، مرات نراقی از تهران و بهرام توسلی‌کیا از سیستان و بلوچستان رتبه‌های اول تا سوم را به دست آوردند.

در این دوره از مسابقات همچنین 250cc پیشکسوتان، مرتضی موسوی از مازندران، محمد کاووسی از لرستان و حمید نوروزی از مازندران اول تا سوم شدند.

همچنین در 450cc پیشکسوتان جواد زنجانیان از تهران، مجید نصیرلو از تهران و فریدون نورمحمدان از تهران مقام‌های اول تا سوم را به دست آوردند.

در بخش تیمی نیز تیم تهران مقام اول را به دست آورد و تیم توابع تهران توانست رده دوم تیمی را به دست آورد. رده سوم تیمی موتورکراس قهرمانی کشور نیز به تیم استان مازندران رسید.

 

استان مازندران رئیس فدراسیون روابط عمومی بابلسر موتورکراس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر