کد خبر: 361881 A

برانکو یکی از بهترین مربیان تاریخ فوتبال ماست

ایلنا: مهاجم گلزن پرسپولیس گفت: برد دربی حیاتی بود و امیدوارم قهرمانی را تقدیم هادی نوروزی کنیم.

به گزارش ایلنا، مهدی طارمی که پس از دربی حاضر به گفت و گو درباره بازی نشده بود تماس برنامه رادیویی جمعه ها با ورزش رادیو بوشهر را پاسخ داد.

او اظهار داشت:برانکو یکی از بهترین مربیان تاریخ فوتبال ماست و برای لحظه به لحظه بازی هایمان برنامه داریم.

طارمی ادامه داد:دربی بازی حساسی بود. من اگر گفتم بچه هایمان هفته قبل خوب تمرین نکرده اند بخاطر این بود که واقعا احساس می کردم کمی بی تفاوت شده ایم اما خوشبختانه عملکرد خوبی داشتیم و با وجود تصمیمی که گرفته ام که تا آخر فصل مصاحبه نکنم به احترام مردم بوشهر و برنامه خوب شما که از آن خاطرات زیادی دارم پاسخگو هستم.

برترین گلزن فعلی لیگ در خصوص صحنه پنالتی گفت:خود برانکو به من گفت پنالتی بزن البته رامین هم دوست داشت پنالتی بزند و شاید قسمت نبود من هت تریک کنم.با رامین دوست هستم و بعد از گل او بیشتر از گلهای خودم خوشحالی کردم.هیچ مشکلی بین ما نیست.

طارمی در مورد شادی گلش تصریح کرد:من به منزل این شهید مدافع حرم بوشهری رفتم و قول دادم تا پایان فصل هرگاه گل بزنم عکس او را نشان دهم. با این پیراهن قوت قلب می گیرم.

او در پایان در خصوص وضعیت تمدید قراردادش که گفته می شود بر اساس آن اگر پیشنهاد اروپایی باشد می تواند از پرسپولیس جدا شود اظهار داشت:پرسپولیس خانه من است . در مورد قراردادم ذهنم را درگیر نکرده و نمی کنم. فقط به قهرمانی و تقدیم جام به روح هادی عزیز فکر می کنم.

محسن مسلمان هم که همراه طارمی بود پشت خط برنامه آمد و ضمن تمجید از توانایی های این مهاجم گفت:به نظرم مهدی راحت می تواند در اروپا بازی کند.

 

پرسپولیس برانکو هادی نوروزی مهدی طارمی اخبار پرسپولیس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر