کد خبر: 360559 A

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس اعلام کرد شرایط بازی داربی با بازی‌های دیگر متفاوت است.

به گزارش ایلنا، رامین رضاییان در نشست خبری باشگاه پر‌سپولیس درباره پیروزی تیمش در دیدار مقابل ملوان اظها‌ر کرد: بازی مقابل ملوان، 6 امتیازی بود و خوشحال بودیم که ما توانستیم به پیروزی در این بازی سه امتیاز را به دست بیاوریم. سه بازی است که پشت سر هم به پیروزی می رسیم و مطمئنا این پیروزی‌ها در روحیه ما تاثیرگذار است.

وی افزود: البته می دانیم شرایط داربی با بازی‌های دیگر متفاوت است و این‌گونه نیست هر تیمی که از قبل بهتر بوده به پیروزی برسد ولی ما تلاش می‌کنیم و برای کسب سه امتیاز به میدان می رویم زیرا این سه امتیاز کمک زیادی به رسیدن ما به قهرمانی می‌کند.

رضاییان در ادامه درباره نتیجه‌ شهرآورد، گفت: این دومین داربی من محسوب می‌شود. شرایط این بازی با سایر بازی‌های فرق دارد و نمی‌شود نتیجه‌اش را پیش‌بینی کرد. فقط امیدوارم بازی خیلی خوبی انجام شود و با برد پر‌سپولیس همراه باشد. هر تیمی خوب بازی کند و از فرصت‌هایش استفاده کند برنده است.

هافبک تیم فوتبال پر‌سپولیس درباره دیدارهای تیمش پس از داربی هم گفت: همه بازی‌ها سخت هستند. چه ما که با راه‌آهن بازی داریم و چه استقلال که در قم با صبا بازی می‌کند، حریفان سختی داریم. باید تا پایان فصل از هر بازی سه امتیاز را بگیریم.

رضاییان درباره حضور احتمالی علی کریمی در ورزشگاه برای تماشای شهرآورد هم اظها‌ر کرد: کسی نیست که علی آقا را دوست نداشته باشد. برای من افتخار است که در کنار او بودم. کریمی اسطوره پر‌سپولیس و همه ما است و با حضور او و هو‌اد‌ا‌ران می‌توانیم برنده شویم. اگر به استقلال گل بزنم آن را به کریمی تقدیم می‌کنم.

در ادامه نشست خبری مهدی طارمی که مثل یک خبرنگار در سالن نشسته بود، اعلام کرد قصد پرسیدن سوالی از رامین رضاییان دارد، او از هافبک تیم فو‌تبا‌ل پر‌سپولیس پرسید پدر شما فردی فو‌تبا‌لی است و بارها گفتید که به خاطر پدرم به پر‌سپولیس آمده‌ام. با توجه به این که شما مدافع خوبی هستید و شاید هم بتوانید در داربی گل بزنید اگر در بازی مقابل استقلال گلزنی کنید گلتان را به چه کسی تقدیم می‌کنید، به پدرتان یا علی کریمی، رضاییان پاسخ داد: اگر من در داربی گلزنی کنم گلم را تقسیم می‌کنم و به هر دوی آنها تقدیم می‌کنم، زیرا هر دوی آنها را دوست دارم.

بازی پدر علی کریمی فوتبال فوتبال پرسپولیس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر