کد خبر: 360488 A

پاداش ویژه در صورت پیروزی در دربی

سرپرست باشگاه استقلال می‌گوید با توجه به فاصله کم این تیم تا صدر جدول نا امیدی نباید وجود داشته باشد.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت باشگاه استقلال، بهرام افشارزاده درباره دیدار روز یکشنبه آبی پوشان پایتخت برابر سپاهان که با تساوی بدون گل به پایان رسید، گفت: در ابتدا وظیفه خودم می‌دانم که از حضور پرشور هواداران در ورزشگاه تشکر کنم. با توجه به اینکه این دیدار در وسط هفته برگزار می‌شد این استقبال بسیار چشمگیر بود و از همه هوادارانی که برای حمایت از استقلال خود را به ورزشگاه رساندند، تشکر می‌کنم.

وی ادامه داد: اکنون زمان انتقاد کردن از تیم نیست و در فاصله پنج بازی تا پایان فصل ما باید به مانند گذشته از استقلال حمایت کنیم. تیم ما در این مدت مصدومان زیادی داشته است و در بازی روز گذشته روزبه چشمی و محسن کریمی که در این فصل تاثیر گذار بودند را در اختیار نداشتیم و مشخصا این اتفاقات به روند خوب هر تیمی ضربه می‌زند اما با وجود این مشکلات ما همچنان در فاصله یک امتیازی صدر هستیم.

سرپرست باشگاه استقلال با تمجید از عملکرد استقلالی‌ها، تصریح کرد: استقلال در فصل جاری از ابتدا تا به امروز جز تیم‌های بالا نشین جدول بوده است و نباید این عملکرد بی نظیر را فراموش کرد. همچنین ما در فینال حذفی حضور داریم و فاصله ما تا صدر جدول تنها یک امتیاز است که نشان می‌دهد نا امیدی معنا ندارد.

افشارزاده در پایان گفت: در جلسه با اعضای هیات مدیره برای برد در داربی پاداش ویژه‌ای را تصویب خواهیم کرد تا انگیزه آنها برای این دیدار دو چندان شود و با آرامش خاطر وارد زمین مسابقه شوند.

 

بازی باشگاه استقلال تساوی بدون گل جدول مشکلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر