کد خبر: 357324 A

مربی تیم ملی کشتی آزاد در گفت‌وگو با ایلنا:

ایلنا: لایق در مورد برگزاری اردوی تدارکاتی قبل از المپیک ریو گفت:بعد از مسابقات انتخابی تیم ملی با یک استراحت کوتاه اردوهای تیم ملی شروع می‌شود، مسابقات المپیک اواخر مردادماه شروع می‌شود که من فکر می‌کنم تا آن زمان حدود 6 اردوی تدارکاتی انجام می‌دهیم و با آمادگی خوبی به المپیک می‌رویم.

رضا لایق، مربی تیم ملی کشتی آزاد ایران، در مورد شرایط آزادکاران کشورمان قبل از مسابقات المپیک ریو به خبرنگار ورزشی ایلنا گفت: تمرینات و اردوها به صورت منظم برگزار می‌شود و کشتی‌گیران در شرایط خوبی قرار دارند، مسابقات مختلفی هم برای کشتی‌گیران در نظر گرفته شده بود که خوشبختانه انجام گرفت. مسابقات انتخابی تیم ملی 27 فروردین انجام می‌شود و کسانی که مجوز حضور در انتخابی نهایی تیم ملی را گرفتند در حال تمرین و آماده سازی هسستند.

لایق در مورد برگزاری اردوی تدارکاتی قبل از المپیک ریو گفت:بعد از مسابقات انتخابی تیم ملی با یک استراحت کوتاه اردوهای تیم ملی شروع می‌شود، مسابقات المپیک اواخر مردادماه شروع می‌شود که من فکر می‌کنم تا آن زمان حدود 6 اردوی تدارکاتی انجام می‌دهیم و با آمادگی خوبی به المپیک می‌رویم.

آیا می‌توانیم به مدال‌آوری ملی‌پوشان در المپیک امیدوار باشیم؟لایق در پاسخ به این سوال گفت: کشتی‌گیران بسیار با انگیزه و خوب تمرین می‌کنند،اما المپیک را نمی‌شود پیش‌بینی کرد. ملی پوشان و کادر فنی تمام تلاش خود را انجام  می‌دهد تا بهترین نتیجه را در المپیک ریو کسب کند.امیدوارم که با دعای خیر مردم ملی‌پوشان ایران به حقشان در المپیک برسند.

مربی تیم ملی کشتی آزاد کشور ضمن تبریک سال نو در پاسخ به این سوال که سل 94 برای کشتی آزاد چگونه بود گفت:‌در سال 94 ما در همه رده‌های کشتی خوب عمل کردیم.در برگزاری مسابقات،در اعزام‌ها و در نتایجی که برای ایران کسب شد سال قبول قبولی بود و به جرات می‌توانم بگویم هم در حوزه مدیریت و هم در حوزه فنی سال بی سابقه‌ای برای کشتی‌ بود.

 

المپیک تیم ملی کشتی آزاد رضا لایق
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر