کد خبر: 352973 A

اظهارات بلاژویچ واقعیت ندارد

سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: امیدوار هستم تا به اندازه کافی نیرو و توان برای بازی فردا داشته باشیم تا به بهترین نحو بر صبا غلبه کنیم، تیمی که در طول فصل قابل پیش‌بینی نبوده است.

به گزارش ایلنا، ایگور استیماچ دقایقی پیش در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل صبا اظهار داشت: ما دو بازی سخت مقابل النصر را پشت سر گذاشتیم و همه از پیروزی دیدار نخست راضی بودیم و حتی در بازی دوم نیمه نخست خوب بودیم اما متأسفانه در نیمه دوم چهره‌ای از خودمان به نمایش گذاشتیم که گران تمام شد.

وی افزود: با توجه به تلاش‌هایی که در یک ماه گذشته داشته‌ایم برای بازی‌ها آماده شده‌ایم تا در بازی‌های سخت لیگ موفق باشیم و اگر به بازی‌های آسیایی نگاه کنیم به نسبت از نتایج راضی هستیم اما مسئله نگران کننده این است که بتوانیم موقعیت خودمان را در لیگ داخلی تغییر دهیم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان خاطرنشان کرد: به همین دلیل همه برنامه‌های به بازی فردا متمرکز است و امیدوار هستم تا به اندازه کافی نیرو و توان برای بازی فردا داشته باشیم تا به بهترین نحو غلبه بر صبا کنیم، تیمی که در طول فصل  قابل پیش ‌ینی نبوده و برای یک نتیجه خوب در این بازی باید مقاوم و قوی بوده و سریع فکر کنیم.

وی در پاسخ به اظهارات بلاژویچ تصریح کرد: نیازی نیست که چنین موضوع کم اهمیتی را پاسخ دهم به این دلیل که ایشان از این صحبت‌ها بسیار انجام داده و این مطالب واقعیت ندارد و بلاژویچ برای اینکه در این سن مربی فعالی نیست سعی کرده تا توجه مطبوعات را جلب کند اما این سبب کاهش علاقه من به ایشان نمی‌شود.

استیماچ درباره اینکه چه کسی در بازی فردا درون دروازه قرار می‌گیرد، بیان کرد: در بازی فردا رحمان احمدی درون دروازه قرار دارد.

وی درباره مصدوم‌های سپاهان در بازی فردا گفت: برخی از مشکلاتی در ارتباط با مصدومیت بازیکنان وجود دارد و به همین دلیل ترکیب تیم پس از تمرین امروز و تائید پزشک صورت می‌گیرد و واضح است با توجه به سختی که به دلیل پروازها داشته‌ایم باید به فکر این باشیم تا در چنین موقعیت‌هایی از بازیکنان جدید استفاده کنیم به این دلیل که رقیب ما حدود 2 هفته فرصت برای آماده شدن داشته است.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان در پاسخ به این سؤال که چه دیدگاهی نسبت به دایی دارد، اظهار داشت: پیش از هر چیز خوش‌آمد می‌گویم و چیزهایی که علی دایی به آن رسیده را من نمی‌توانم وصف کنم و همین که بتوانم این شخصیت را ببینم برای من افتخار است ولی امیدوارم تا در دیدار فردا به این تیم غلبه کنیم و این در حالی است که دستیار دایی سال پیش دستیار من بوده و با هم دوست هستیم.

وی درباره کنار گذاشته شدن برخی از بازیکنان از لیست سپاهان افزود: ما 25 بازیکن خوب در لیست خود داریم و بازی نخست با النصر این مسئله را اثبات کرد و زمانی که چنین بازیکنانی در ترکیب ما حضور دارند دلیلی برای تغییر در ترکیب نداریم.

 

باشگاه سپاهان ایگور استیماچ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر