کد خبر: 352845 A

ذوب‌آهن همیشه حریف سختی برای ما بوده است

ایلنا: مربی تیم نفت گفت: حرف زدن راجع به مشکلات مالی نفت دیگر فایده‌ای ندارد و آنقدر در این مورد صحبت کرده‌ایم که موضوع لوث شده است.

محمد خرمگاه، مربی تیم نفت تهران در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در مورد بازی فردای این تیم مقابل ذوب‌آهن گفت: ذوب‌آهن تیمی است که بسیار با برنامه و تاکتیکی است و همیشه حریف خیلی سختی برای ما بوده است. تا جایی که یادم است در این چند سال همیشه برابر ذوب‌آهن شرایط خاصی را داشتیم و این بار هم با توجه به درگذشت اکبر لارستانی که داغ سنگینی برای ما بود، شرایط تیم خاص‌تر از همیشه است.

وی ادامه داد: درگذشت اکبر لارستانی ضربه سختی به تیم ما زد و الان بازیکنان شرایط روحی خیلی بدی دارند. من فقط امیدوارم که بچه‌ها در بازی فردا با همه وجود تلاش کنند تا با برد در این دیدار روح اکبر لارستانی شاد باشد.

خرمگاه در پاسخ به اینکه برای حل مشکل روحی بازیکنان نفت چه کاری باید انجام شود اظهار داشت: فقط خودمان باید این مشکل را برطرف کنیم. داغ لارستانی برای ما بسیار سخت بود، اما چاره‌ای جز تحمل کردن نداریم و باید با تلاش کردن در زمین، کاری کنیم که انرژی‌های منفی تیم تبدیل به انرژی مثبت شود.

دستیار علیرضا منصوریان در واکنش به شرایط مالی کنونی تیم نفت نیز عنوان کرد:‌ حرف زدن راجع به مشکلات مالی نفت دیگر فایده‌ای ندارد و آنقدر در این مورد صحبت کرده‌ایم که موضوع لوث شده است. همین امروز هم مدیران باشگاه راجع به حل مشکلات صحبت کرده‌‌اند و من فقط تنها چیزی که می‌توانم بگویم این است که امیدوارم هرچه زودتر مشکل مالی تیم حل شود تا بازیکنان شب عید بیش از این دچار مشکل نشوند.

وی در پایان در پاسخ به این سوال که سال 94 برای محمد خرمگاه چگونه گذشت گفت: برای من که سال 94 با این اتفاق تلخی که برای اکبر لارستانی افتاد، بسیار تلخ شد. واقعاً هنوز نتوانسته‌ام با این موضوع کنار بیایم. وقتی ما تا این اندازه ناراحت هستیم، ببینید خانواده‌اش الان در چه حالی هستند. واقعاً از خدا می‌خواهم که در سال جدید شاهد این اتفاقات تلخ نباشیم و خدا چنین چیزی برای هیچ کسی نخواهد.

 

ذوب آهن علیرضا منصوریان نفت تهران محمد خرمگاه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر