کد خبر: 334467 A

دبیرکل فدراسیون فوتبال در مراسم افتتاحیه کارگاه آموزشی اتوماسیون اداری گفت: با توجه به ارزشمند بودن فوتبال اتوماسیون اداری را راه اندازی کرده‌ایم.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، علیرضا اسدی در جمع نمایندگان استانهای سراسر کشور در خصوص راه اندازی و بحث کارگاه آموزشی اتوماسیون اداری گفت: با توجه به ارزشمند بودن فوتبال و مهم بودن امور مکاتباتی، اتوماسیون اداری را راه اندازی کرده ایم تا بتوانیم در راستای برقراری ارتباط، شرایط را برای موفق شدن این طرح و همچنین رفع مشکلات فوتبال و کارهای انجام نشده، فراهم کنیم.
وی تاکید کرد: اهمیتی که فدراسیون فوتبال دارد باعث می شود تا در راستای رشد و اعتلای این رشته گام برداریم. کالای با ارزشی به نام فوتبال در دست خود داریم و باید درجهت رشد و توسعه آن بهترین اقدام را انجام دهیم.
دبیرکل فدراسیون فوتبال گفت: اگر میخواهیم فوتبال موفقی داشته با ارتباط گیری با بازوان خود که همان هیاتهای فوتبال هستند، باید ساختار منظم، منسجم را ایجاد کنیم. راه اندازی اتوماسیون اداری در آکادمی ملی فوتبال، سازمان لیگ برتر، فدراسیون فوتبال و شرکت افق سبز صورت گرفته و پس از آن در صدد آن بر آمدیم که این سیستم را در استانهای کشور راه اندازی کنیم تا با ارتباط گیری بتوانیم مشکلاتی که بر سر راه فوتبال، ارتباط مستقیم و یا هر معضل دیگری که است، حل کنیم. بحث راه اندازی اتوماسیون را باید به جدیت دنبال کنیم تا باعث رشد و سرعت بالای فوتبال از نظر ساختار اداری، شویم.

فدراسیون فوتبال علیرضا اسدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر