کد خبر: 317429 A

قلبا دوست دارم استقلال برنده دربی شود؛

سرپرست سابق تیم فوتبال استقلال گفت: بحث های روحی و روانی در دربی اولویت دارد تا مسائل فنی.

میرشاد ماجدی در گفت و گو با خبرنگار ایلنا، ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: دربی همیشه یک بازی خاص است و بحث های روحی و روانی در این بازی در اولویت است تا مسائل تاکتیکی و فنی و فکر می کنم هر تیمی از نظر روحی بهتر باشد می تواند برنامه های تاکتیکی اش را بهتر اجرا کند. این بازی ربطی به رتبه و جایگاه تیم ها در جدول ندارد و هر تیمی که به لحاظ روانی آماده تر باشد پیروز میدان خواهد شد.

وی افزود: شرایط استقلال در حال حاضر خوب است. استقلال تیم پرمهره ای است و الان به خوبی از مهره ها و بازیکنان جوانش استفاده می کند و صدرنشین جدول هم هست و امیدوارم در دربی بهترین نتیجه را بگیرد.

سرپرست سابق تیم استقلال ادامه داد: پرسپولیس روز به روز بهتر شده به خصوص در 2 بازی آخرش که از جوانهایش به خوبی استفاده کرده و انگیزه بالایی دارند. اگر 2 تیم برای برد وارد میدان شوند بازی خوبی خواهیم دید اما اگر محتاط باشند بازی کسل کننده ای را شاهد خواهیم بود.

ماجدی در پایان گفت: شانس پیروزی برای 2 تیم 50-50 است چون این بازی یک دیدار احساسی؛ روانی و حیثیتی است و هر 2 تیم در این بحث مساوی هستند. قطعا علاقمند هستیم که پیروز شویم و 3 امتیاز مال استقلال شود اما باید منطقی صحبت کرد و شانس 2 تیم برای برد مساوی است اما خودم قلبا دوست دارم 3 امتیاز بازی را استقلال بگیرد.

میرشاد ماجدی
نرم افزار موبایل ایلنا