کد خبر: 317346 A

3 بر صفر می بریم؛

بازیگر سینمای کشورمان گفت: پرسپولیس 3 سال اخیر هیچ‌وقت مثل الان این‌قدر خوب نبوده است.

سعید راد در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: شرایط پرسپولیس در آستانه دربی عالی است و هیچ‌وقت 3 سال اخیر تیم به اندازه الان آماده نبوده است. پرسپولیس 3 هفته اخیر همان تیم هجومی شده که من دوستش دارم و حتما برای تشویق شیرهای تیمم به ورزشگاه می‌روم.

وی افزود: پرسپولیس الان بازیکنان خوبی مثل طارمی و بنگر دارد و همه بچه‌های تیم شیر هستند. جای هادی نوروزی این بازی واقعا خالی است چون هادی غرور پرسپولیس بود و یک‌جورهایی نشان داد آدم‌ها بی‌خودی محبوب نمی‌شوند. امیدوارم روحش شاد باشد.

وی ادامه داد: الان هر 2 تیم در اوج هستند و امیدوارم پرسپولیس در این بازی موفق باشد چون شرایط بردن استقلال را دارد. پرسپولیس اگر مشکلات شروع فصل را نداشت با 10- 12 امتیاز اختلاف الان صدرنشین جدول بود. متاسفانه مشکلات اجازه نداد در آزادی برد داشته باشیم و پایین جدول بودیم اما الان دارد مدعی می شود و می‌توان به این تیم تکیه کرد.

بازیگر سینمای ایران در پاسخ به این سوال که آیا برای استقلال شانس برد قائل هستید یا نه، اظهار داشت: وقتی از یک پرسپولیسی چنین سوالی می‌پرسید سوال مشکلی است . هر 2 تیم الان در اوج هستند اما به عنوان یک پرسپولیسی صددرصد می‌گویم ما می‌بریم چون پرسپولیس امتیاز بیشتری برای برد دارد و استقلال شانسی ندارد. من می‌گویم پرسپولیس 3 بر صفر می‌برد و لیاقت این برد را دارد و حقش هم هست.

راد در پایان گفت: حق پرسپولیس برد است چون در گذشته هم ثابت کرده تیم بزرگی است و 10 نفره در 10 دقیقه 3 گل به استقلال زد و بازی را برد. پرسپولیس وقتی جلو می‌افتد نباید دفاعی کار کند و این مسئله را به خود برانکو هم گفتم.

سعید راد دربی 81 دربی سرخابی ها
نرم افزار موبایل ایلنا