کد خبر: 311444 A

بازی به زمین ما بیاید کار سخت می‌شود؛

مدافع سابق تیم ملی فوتبال ایران گفت: عمان رقیب جدی ما در این گروه است و بازی سختی مقابل آنها داریم.

رحمان رضایی در گفت و گو با خبرنگار ایلنا، ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: فکر می‌کنم بازی سختی مقابل عمان داریم چون رقیب جدی ما در این گروه است. اگر عمان را دست کم نگیریم و تمرکزمان را بالا ببریم این توان را داریم که آنها را شکست دهیم.

وی افزود: مقابل تیم های عربی نباید دفاعی بازی کنیم به خصوص در خانه حریف چون در این‌صورت کارمان خیلی سخت می شود. آنها با شلوغ کردن و کارهای حاشیه ای سعی می‌کنند نتیجه بگیرند اما با ارائه یک بازی هجومی می‌توانیم عمان را ببریم.

رضایی ادامه داد: عمان مهاجمان خوبی دارد و در انتقال بازی از هافبک به حمله خوب عمل می کنند اما در دفاع قوی نیستند و نسبت به حمله شان ضعیف تر هستند و همیشه سعی می‌کنند بازی را در زمین حریف دنبال دنبال کنند. اگر بازی را به زمین ما بکشانند کارمان سخت خواهد شد و باید از جلو پرس کنیم تا کنترل بازی را در دست بگیریم.

رضایی در پایان و در مورد تاثیر حواشی اطراف کی روش و تاثیر آن بر عملکرد تیم ملی گفت: فکر می کنم مشکل از خود کی‌روش است و خودش این حاشیه ها را درست می کند. ما در تیم ملی مربی زیاد داشته ایم  اما هیچ وقت حاشیه نداشتند. در این چند ساله کی‌روش حواشی زیادی داشته و بهتر است خودش از این مسائل خودداری کند. بعید می‌دانم این حواشی تاثیری روی تیم ملی داشته باشد. کی روش خودش را گرفتار حواشی کرده و بعید می دانم در روحیه بچه ها تاثیر داشته باشد. در مجموع در درجه اول مربی باید خودش از حاشیه ها دوری کند.

رحمان رضایی
نرم افزار موبایل ایلنا